BRTC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2014. május 8.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új generációs kompakt púder, kifejezetten a szomjas bőr ápolására, amely magas UVA és UVB védelemmel rendelkezik, egyenletes bőrfelszínt biztosít és sokáig fenn marad.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

necra

2015. május 30.

Megrendeltem és vártam a csodát. Problémás, vízhiányos, zsíros, pattanásos a bőröm. Nagyon kellemes púder, de önmagában nem fed eléggé, BB krémen pedig összecsomósodik és nagyon gusztustalan lesz. Megvárom, amíg begyógyulnak a pattik és újra kipróbálom.

-1 csillag...ha mosolygok, akkor "rögzíti" a ráncot.rettenet

up. lassan egy éve "használom", főleg a tükre miatt és egy-egy sminkes baleset elfedésére munkahelyen, amit eddig nem vettem észre, hogy napon rettenetes. Ma repül a kukába. Inkább veszek egy kistükröt, meg bedobom a Dodo púderemet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

-1 csillag...ha mosolygok, akkor "rögzíti" a ráncot.rettenet