BRTC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. október 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2 rétegből álló szérum, mely egy krémes, és egy vizes fázisból áll. A két fázist összekeverve kapunk egy szuper hidratáló, ránctalanító szérumot. Egységesíti és táplálja a bőrt E-vitaminnal, argán olajjal, kollagénnel, peptidekkel és az úgy nevezett "Lila Formula"-val (padlizsán, lila szőlő, levendula). Parabénmentes.

Kiszerelés: 30 ml