Bruno Vassari

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 x 10 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   2 x 10 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Ez egy új termékkoncepció melyet a kozmetikai ipar varázsszerének is tekinthetünk. Ez a krém vizuálisan segít eltűntetni a ráncokat, foltokat, kitágult pólusokat és még a zavaró csillogást is az arcon. A titok a krém selymes megjelenése a bőrön, ezáltal optikailag simítja a bőrt és elnyeli a fényt.

A Vitamin C Blur kettős hatással rendelkezik:

• Azonnali látvány a könnyű, formulázott részecskéknek köszönhetően melyek kiküszöbölik a ráncok vonalait, a bőr szabálytalanságait, kevésbé teszik láthatóvá a pórusokat így akadályozva meg, hogy a visszaverődő fény általi árnyékok zavarják a szemet.
  • A hosszú távú kezelés azért lehetséges, mert a C-vitamin hosszantartóan hat a bőrön kiküszöbölve annak egyenetlenségeit, hangsúlyosabbá téve a sima, ragyogó és életteli arcbőr látványát.

eyeye

2018. május 21.

Szerintem ez a termék egy C vitaminos primer. Elég szilikonos a krém, amit ha felkenünk egy sima felületet ad. Amivel mégis többet tud, mint a legtöbb primer az a 4% C vitamin + E vitamin. Sajnos érzékeny bőröm van, sokszor tapasztaltam, hogy a nagyon magas a hatóanyag koncentrációjú termékeket nem tolerálja. Elsőre kevésnek tűnt a 4% de mivel eddig nem használtam C-vitaminos szérumot így már elsőre látványos volt a különbség. Azon nagyon meglepődtem, hogy illatanyag van benne, mert nem érzek semmi művi virág etc. illatot használata során. Bátran tudom ajánlani kipróbálásra mindenkinek. Én a sajátomat 9000.- szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

creamchito

2017. augusztus 16.

Nagyon látványos a krém hatása! Az ajánlás szerint, mivel zsírosabb bőrű vagyok, nem használtam más krémet mellette. De nem is volt rá szükség. Az állaga: ilyet még nem tapasztaltam, érdekes nagyon, elég szilikonos. Könnyen kenhető, szépen eldolgozható. Tényleg szenzációs a blur hatás, teljesen egységes a bőrkép. Mindent elhomályosít, ahogy írja is. Hamvas hatást kelt. Szuper matt a bőr tőle. A C vitamin miatt egy pillanatig csípett imitt-amott, de tényleg csak pillanatig, és ez ugye természetes jelenség. Eddig 5*!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.