BrushArt

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. február 6.

Kategória:   Ecsetek

Kozepesen tomott puha szoru duo-fibre ecset, alacson arkategoriaban, de jo minosegben.

Erina

2016. október 3.

Én pirosítóhoz használom, alapozóhoz jobb a márka erre gyártott ecsete. Néha elhagy egy-egy szálat az arcomon, de ettől eltekintve szerintem nagyon jó kis ecset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

szamira

2014. február 4.

Eredetileg pirositoecsetkent aruljak, de merete miatt alapozoecsetnek ajalnom. En is arra vettem es nagyon meg vagyok vele elegedve. Megfeleloen tomott, puha szoru es ar-ertek aranyban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.