BrushArt

Ár:   620 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. február 6.

Kategória:   Ecsetek

Alacsony arkategoriaju, de jo minosegu lapos alapozoecset.

Erina

2016. október 3.

Szeretem használni. Jól lehet vele dolgozni, könnyen tisztítható, és nagyon finom puha :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

Bebek

2015. december 7.

Nagyon olcsó, nem olyan rossz ezért az árért. De én ennél sokkal szebben fel tudom vinni az alapozót, ha szivacsot használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Regi84

2015. január 26.

Olcsó, de ha rendesen tisztítom jól lehet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Olcsó, de ha rendesen tisztítom jól lehet használni.

szamira

2014. április 29.

Kisse tomottebb, mint amit megszoktam, emiatt merevebb, de nem szuros. Puha sortei vannak, szepen lehet vele dolgozni. Ar-ertek aranyban egy eros negyes.

update: Kibontottam a második darabot, ez viszont szúrós :/ Leveszek egy csillagot. Tudtam én, hogy a duo fibre-ből kellett volna kettőt venni, mert azt viszont imádom. Mióta az megvan ezt a cicanyelv ecsetet csak szem alatti korrektorhoz használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.