BrushArt

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. október 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A neves Beauty Blender BrushArt márkájú dupe-ja

Ár: 800 , Eladó: Lilc
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

Serpentina

2020. augusztus 22.

Már lassan 2 éve boldogít. Nem érzek jelentős különbséget más hasonló kialakítású sminkszivacsokkal összehasonlítva.
Nagyon könnyű dolgozni vele szárazon és vizesen is. Ecsettel, kézzel hiába próbálkoztam. Ennyire szép, láthatatlan, bőr textúrájával megegyező végeredményt eddig semmivel nem tudtam elérni.
Tisztítani is egyszerű kétfázisú lemosó és egy kis kókuszolaj keverékével.
Az “igazi“ Beauty Blendert még nem próbáltam, de amíg jóval olcsóbban is vannak ilyen zseniális alternatívák, nem is vágyakozom rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Tisztítani is egyszerű kétfázisú lemosó és egy kis kókuszolaj keverékével.

detti23

2018. augusztus 20.

Lehet valamit rosszul csinálok, de nekem ez eszméletlen kemény. Hiába mostam át már ki tudja hányszor. Egyenesen kellemetlen érzés az arcomnak ezzel alapozni. Amikor használtam, akkor sem feltétlen éreztem, hogy többet tudna más szivacsoknál. Egyelőre teljes pénzkidobásnak érzem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

souzanna

2018. június 21.

Isztambuli Sephora körutam alkalmávan vettem egyet a piros változatból. Egyelőre nem sokszor használtam, mert megőrülök tőle, hogy nem tudom rendesen kitisztítani. Lancome Teinte Idol alapozót használok, egyszerűen nem akar kijönni :( ha valakinek van valami tippje, azt örömmel fogadom. Meleg vízben kemény szappannal, olajos sminklemosóval és folyékony szappannal próbálkoztam, de az eredmény hagy kivetnivalót maga után...

Alapjába véve én nem ájultam el, nekem kicsit kényelmetlen volt vele dolgozni, de ha egyszer sikerül kimosni kipróbálom, hogy benedvesítem előtte, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

CsillagReka

2018. április 27.

Szépen el lehet vele dolgozni az alapozót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Szépen el lehet vele dolgozni az alapozót.

Petrappp

2017. november 28.

Én ezt imádom, nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót és a korrektort. Nemrég rendeltem belőle egy másodikat is, és arra rá volt írva, hogy kéziszappannal (normál, nem a folyékony) kell tisztítani, és az tényleg jobban kiszedte az alapozót, mint a folyékony szappan vagy a sampon. Be kell nedvesíteni használat előtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

RekaDora

2017. október 21.

Korrektort szoktam vele eldolgozni, ha lenne idom reggelente akkor az alapozot is ezzel vinnem fel. Be kell nedvesiteni, hogy puhuljon, ugy az igazi. Nedvesen pedig tokeletesen el lehet vele dolgozni mindent. En imadom, sminkeleshez nekem nelkulozhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

danyadi77

2017. június 20.

Nekem is a lila van. Ajándék volt rendeléshez. Szörnyű. Iszonyat kemény, használhatatlan. Sehol sincs az RT szivacsához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

tothnono

2017. június 4.

Gyönyörűen viszi fel az alapozót és a korrektort is, sőt a transzparens púder szem alatti felvitelére is tökéletesen bevált. Nem szív magába sok terméket, és könnyen tisztítható. Nem szívesen cserélném le másra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

virnajnifr

2017. június 2.

Nagyon szeretem, szépen lehet vele dolgozni, könnyen tisztítható, lassan egy éve megvan és nem kopott el, napi szinten használom, szépen el lehet vele dolgozni mindent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

jonasmarcsi

2017. május 29.

Ajándékba kaptam alapozó ecset mellé a fekete szivacsot. Nem rossz, szépen megdagad a víztől, de szerintem lehetne kicsit puhább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.