BrushArt

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. október 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A neves Beauty Blender BrushArt márkájú dupe-ja

GazdiMami

2022. december 15.

Abszolút meg vagyok elégedve vele.
Vizesen használom, nem kemény, könnyen tisztítható is. Olyan stresszlabda-szerű a tapintása számomra.
Nekem pink színben van meg, ez nem is veszít a színéből.
A cseppforma pedig a szem alatti érzékeny területre ideális.
Teljesen elégedett vagyok vele, megtartom. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 15.

Abszolút meg vagyok elégedve vele.
Nekem pink színben van meg, ez nem is veszít a színéből.
A cseppforma pedig a szem alatti érzékeny területre ideális.
Teljesen elégedett vagyok vele, megtartom. 🙂

princzess

2022. március 8.

Meglepően jó ez a szivacs,pedig nem vártam tőle sokat. Elsőre túl tömött és kemény volt, de miután be lett nedvesítve nagyon szépen el tudtam dolgozni vele az alapot/korrektort.

Annyit ajánlanék hogy amíg a kávé lefő vagy arcapolasi rutint csináltok akkor befújjatok vagy csap alá teszitek szépen beissza és máris mehet az alapozás 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Petalodirosa

2021. december 28.

Pozitívan csalódtam, ugyanis nekem működik ez a szivacs. Épp az a jó benne, hogy tömött, nem puha és a folyékony állagú alapozóból nem vesz fel sokat a szivacs. Például a MAC Waterweight egy könnyű, folyékony alapozó, teljesen jól fel lehet ezzel a szivaccsal vinni. Még csak nedvesen próbáltam a szivacsot. A korrektort is ezzel dolgoztam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 28.

Serpentina

2020. augusztus 22.

Már lassan 2 éve boldogít. Nem érzek jelentős különbséget más hasonló kialakítású sminkszivacsokkal összehasonlítva.
Nagyon könnyű dolgozni vele szárazon és vizesen is. Ecsettel, kézzel hiába próbálkoztam. Ennyire szép, láthatatlan, bőr textúrájával megegyező végeredményt eddig semmivel nem tudtam elérni.
Tisztítani is egyszerű kétfázisú lemosó és egy kis kókuszolaj keverékével.
Az “igazi“ Beauty Blendert még nem próbáltam, de amíg jóval olcsóbban is vannak ilyen zseniális alternatívák, nem is vágyakozom rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Tisztítani is egyszerű kétfázisú lemosó és egy kis kókuszolaj keverékével.

detti23

2018. augusztus 20.

Lehet valamit rosszul csinálok, de nekem ez eszméletlen kemény. Hiába mostam át már ki tudja hányszor. Egyenesen kellemetlen érzés az arcomnak ezzel alapozni. Amikor használtam, akkor sem feltétlen éreztem, hogy többet tudna más szivacsoknál. Egyelőre teljes pénzkidobásnak érzem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

souzanna

2018. június 21.

Isztambuli Sephora körutam alkalmávan vettem egyet a piros változatból. Egyelőre nem sokszor használtam, mert megőrülök tőle, hogy nem tudom rendesen kitisztítani. Lancome Teinte Idol alapozót használok, egyszerűen nem akar kijönni :( ha valakinek van valami tippje, azt örömmel fogadom. Meleg vízben kemény szappannal, olajos sminklemosóval és folyékony szappannal próbálkoztam, de az eredmény hagy kivetnivalót maga után...

Alapjába véve én nem ájultam el, nekem kicsit kényelmetlen volt vele dolgozni, de ha egyszer sikerül kimosni kipróbálom, hogy benedvesítem előtte, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

CsillagReka

2018. április 27.

Szépen el lehet vele dolgozni az alapozót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Szépen el lehet vele dolgozni az alapozót.

Petrappp

2017. november 28.

Én ezt imádom, nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót és a korrektort. Nemrég rendeltem belőle egy másodikat is, és arra rá volt írva, hogy kéziszappannal (normál, nem a folyékony) kell tisztítani, és az tényleg jobban kiszedte az alapozót, mint a folyékony szappan vagy a sampon. Be kell nedvesíteni használat előtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

RekaDora

2017. október 21.

Korrektort szoktam vele eldolgozni, ha lenne idom reggelente akkor az alapozot is ezzel vinnem fel. Be kell nedvesiteni, hogy puhuljon, ugy az igazi. Nedvesen pedig tokeletesen el lehet vele dolgozni mindent. En imadom, sminkeleshez nekem nelkulozhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

danyadi77

2017. június 20.

Nekem is a lila van. Ajándék volt rendeléshez. Szörnyű. Iszonyat kemény, használhatatlan. Sehol sincs az RT szivacsához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.