BrushArt

Ár:   590.- Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: danyadi77, Módosítva: 2017. február 27.

Ár:   590.- Ft
Kategória:   Ecsetek

Satírozóecset szemhéjpúderhez, póniszőrből, fa nyéllel.

legallybrunette

2021. december 10.

Nekem a Brushart márka mindig kicsit fekete lyuk volt, féltem tőle, hogy amilyen olcsó, olyan sajátmárkás minőségű is. Kellemesen csalódtam. Ingyenes szállítás miatt csaptam a rendelésemhez, így pár száz forintomba került csak. Nem olyan jó, mint az 5000 forintos Sigma, de a maga nemében kiváló. Ha nem lennék tele ecsetekkel, vennék többfélét is a márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 10.

SophiaS

2020. december 2.

Szerintem ehhez hasonló van nekem is, ugyanettől a márkától, de azt pontosan nem találtam meg (Professional Classic Eyes Shader B6), úgyhogy ide írom a véleményt. Régóta kerestem ilyesmi, rövid szőrű ecsetet, ami satírozásra és fényes szín felrakására is jó. Ez az ecset pont olyan. Nagyon jól bevált, mosásnál nem hullik a szőre, puha, minőségi. A nyele viszonylag vastag (a többi ecseteméhez képest), de pont emiatt szeretem. Van egy kis súlya, érződik, hogy van benne anyag. Nagyon jó ecset, mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 2.