Brut

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. október 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Brut Borotvahab

Hidratáló, krémező hatása rendkívül sima borotválkozást eredményez. Érzékeny bőrűekenek is ajánlott. Aloe Vera kivonatot és E vitamint tartalmaz.

gyula1971

2018. december 3.

Jó,minden rendben,az illat az eredeti Brut- habzás tökéletes, az állagát nem sokáig tartja. Igazi 1980-as évekbe visz vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.

Joe38

2013. október 29.

Az illata teljesen rendben van! Hozza a hagyományos "Brut Feeling"-et .Megmondom őszintén én ezért is vettem meg,mert szeretem a régi Brut 33 illatát,olyan "retrós" hangulatba jövök tőle.......
Nyilván az összetevői is felérnek egy mostani ,drágább,minőségi habbal pláne ,hogy direkt az érzékeny bőrűek lettek vele megcélozva.Ami szerintem egy kicsit gyengébbre sikerült benne az a hab állaga,mert olyan erőtlennek és szétesősnek tűnik nekem a többihez képest.Ennek ellenére ár/érték arányra (mivel hogy nem drága annyira) és minőségre kap tőlem négy csillagot.Szerintem bátran próbálja ki bárki, akinek érzékeny az arcbőre és szereti a Brut illatvilágát !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.