Bübchen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophielaszlo, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Pelenkakiütés elleni védőkrém bio-körömvirággal.

Kiszerelés: 75 ml

Sekhmet9

2018. augusztus 30.

Én a könyökhajlatomban megjelenő kipirosodó égő valamire vettem, ami korábban még soha nem volt, de gondoltam a panthenol és körömvirág kombó ártani nem fog. Jól gondoltam, már az első nap megnyugtatta a bőröm, a pirosság estig szinte elmúlt, pedig már vastagodott meg rajta a bőr is. Másnapra elkezdett lehánlani, és kb 2 nap alatt nyoma se volt :)
Azóta lefekvés előtt az arcomra is kenek belőle, sokkal szebb lett ott is a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

szilfid

2018. május 23.

A sokadik popsikrém, amit kipróbáltunk. Kellemes az illata, jó az állaga, szépen ápolja a bőrt. Biztosan újra megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

mikormi

2013. június 19.

Kisfimnak használjuk, nagyon jó!Sűrű, de kenhető, jó az illata is!Máskor is veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.