Best of Beauty 2019

Bubura Natúrkozmetikum

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsicsflora, Módosítva: 2018. január 8.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A citrom illóolaj antibakteriális és vérzéscsillapító tulajdonságai miatt előnyös lehet aknés bőr kezelésére. Bőrösszehúzó, ezért  pattanásos és zsíros bőrre is alkalmazható, valamint enyhítheti az ekcéma és egyéb gyulladásos bőrbetegségek tüneteit. Hűsítő és nyugtató hatású, ezért csökkentheti a puffadtságot és a viszketést. A citrom illóolaj kíméletes a bőrhöz, segít fenntartani annak kényes egyensúlyát. A kecsketejben lévő tejsav segíthet az elhalt hámsejtek eltávolításában, támogatva ezzel bőrünk regenerálódását. A kecsketej pH tartománya nagyon hasonló az emberi bőr pH értékéhez, ezért a benne lévő vitaminok könnyebben felszívódnak, továbbá magas zsírsav tartalma miatt hidratálja a száraz bőrt. Érzékeny bőrre ajánlott szappan.

DomonkosZsuzsa

2018. január 23.

A Bububa weboldalon még ezt írták bőrtípus szerint száraz bőrre. Nem vagyok egy kecsketej mániás, sőt kimondottan kerülöm őket ,de kipróbáltam a korábbi Bubura tapasztalataim alapján. A fürdés után nem okozott húzó, száraz érzést. Viszont az illata inkább semleges, ami nekem pozitív, mert nem is vágytam túl erős illatra. De aki citrusos illatot vár ettől a szappantól, az csalódni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

heva1991

2018. január 10.

Unokatesómnak vettem mindkét kecsketejes Bubura szappanból. A kettő közül ez tetszett neki jobban. Az ő véleményét írom le. Illata nem túl citromos, de ezt nem tartotta problémának. Jó habot tudott vele csinálni, de csak megfelelő vízmennyiséggel. Száraz, érzékeny bőre van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

kovacsicsflora

2018. január 7.

Nagyon hasonló a Bubura levendula kecsketej szappanjához. Lágyan habzik és kellemesen ápol. Az illata elég semleges, nincs zavaró kecsketejes szappan illata. Én csak arcra használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil