Best of Beauty 2019

Bubura Natúrkozmetikum

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MariannL, Módosítva: 2017. június 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A jázmin illóolajat régóta használja sikeresen az alternatív és a népi gyógyászat is. Számos előnyös hatása miatt kiérdemelte az illóolajok királya titulust. A kozmetikumokban leginkább száraz és a dehidratált bőr kezelésében alkalmazzák. Hozzájárulhat a sejtnövekedéshez, növeli a bőr rugalmasságát, segítségünkre lehet terhességi csíkok, hegek, égési sérülések és ekcéma kezelésében is. Kiegyensúlyozza a bőr zsíranyagcseréjét, bakteriosztatikus hatású. A jázmin illóolaját előszeretettel használják az aromaterápiában feszültségoldó, nyugtató hatása miatt. A jázmin illat felemelő hatású az elmére és boldogság érzetet okoz.

Szintetikus színezékektől és illatanyagoktól mentes, tartósítószert nem tartalmaz.

hogabi1985

2018. február 7.

Nagyon jó az illata és az állaga is. Olyan, mint egy krémszappan. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

heva1991

2018. január 25.

Nagyon puha lett tőle az arcom már az első használat után. Igazi babapopsi bőrt varázsolt nekem, már 1 heti használat után. Sajnos testre nem nagyon vált be, csak arcra használom. De akkor is öt csillagot érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

DomonkosZsuzsa

2018. január 23.

Kevés jázmin illatú szappannal találkoztam. Általában szkeptikus vagyok a natúr szappanokkal, mert ritkán hozzák azt a hatást, amit ígérnek. Viszont ezt gyorsan megkedveltem. Kellemes hab, finom jázmin illat és nem folyósodik, megfelelő állagú marad zuhanyzás után. A vízhiányos bőröm ideális tisztítószere.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

MariannL

2018. január 15.

Rendszeresen használom, főleg a kellemes jázmin illat miatt. Nagyon szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

kovacsicsflora

2018. január 7.

Megérdemli az öt csillagot. A jázmin illatát nagyon szeretem. A szappannal kellemes habot tudok készíteni és élvezet vele a zuhanyzás. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil