Bubura Natúrkozmetikum

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DomonkosZsuzsa, Módosítva: 2017. június 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"A csalán jótékony hatása gazdag vitamin és ásványi anyag tartalmának köszönhető. A finoman őrölt bio csalánlevelet tartalmazó szappan antibakteriális hatású, így természetes alternatívát kínálhat a pattanásos bőr kezelésére. Hozzájárulhat a bőr kötőszöveteinek regenerálódásához, rosszul gyógyuló sebek, kiütéses vagy rovarcsípéses bőr ápolására kiválóan alkalmazható. Az antibakteriális és antimikrobiális hatáshoz a csalán mellett a szappan limett illóolaj tartalma is hozzájárul. Segíti bőrünket a fertőzések leküzdésében, feszességének megőrzésében. Mindezek mellett a limett-csalán szappan hangulatjavító, frissítő hatást is gyakorolhat."

heva1991

2018. január 8.

Férjem véleményét írom, mert ő nincs fent krémmánián. Szerinte nagyon jó illata van és kellemesen habzik. Kezd rászokni a szappanozásra, főleg ha ilyen jó szappanokat hozok haza neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

vertesiren

2018. január 7.

Először ezzel a termékkel találkoztam a Bubura szappanok közül. Bizonytalan voltam a limett illóolajjal kapcsolatban, de olyan finom illatú, hogy nem bírtam ott hagyni. Bátor voltam, mert egyből az arcomra használtam és a T-vonalamon rögtön kedvező hatást ért el. Cuki kis dobozban van, viszont a kibontása nem a legegyszerűbb. De ettől eltekintve 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate