Bük Thermal

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Kategória:   Tusfürdők

Bük Thermal Natural Life Bath & Shower Gel bükfürdői gyógyvizet, természetes növényi anyagokat és aromákat tartalmaz. Az ásványi anyagokban gazdag összetétele révén a bőrt érezhetően bársonyossá teszi, és megőrzi nedvesség tartalmát. A 3 in 1 revitalizáló fürdőgél különleges összetevői biztosítják a relaxáló, tisztító és tonizáló hatást. Értékes hatóanyagtartalma a mindennapos tusolás során rendkívüli frissítő élményt nyújt.

Chrissy

2016. július 27.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre, mert magyar és mert magyar thermal gyógyvizet tartalmaz. Az illata semleges, de nekem egy kicsit olyan retro, mondjuk a csomagolása is az. Kicsit öreglányos. Kellemes állaga van, jól habzik, nem szárította ki a bőröm, de ezen kívül semmilyen hatásról nem tudok beszámolni. Az illata miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.