Best of Beauty 2019

Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális- virágos

Illatjegyei: magnólia, feketeribizli, neroli, bergamot, ámbra, vanília, nőszirom, szantálfa, pézsma, benzoin

elvanui

2016. október 16.

Ó, az én édes, szantálos-ámbrás, vaníliás, ölelős-nosztalgikus, puhaszép szerelmesem... Olyan ő, mint egy ölelés. Nincs benne semmin rendkívüli, karcos, figyelemfelkeltő, ő csak egy stílusos bújósillat, és kész.
Egyszer régen, bolond mód megváltam egy fél üvegtől, és Ő bosszút vett rajtam, sértődötten megszűnt. Nem is találtam évekig, Kenzoamourral és Mugler Pure Wooddal igyekeztem túlélni nélküle, meg egy marhadrága 8 mls dekanttal, ha nagyon megérdemeltem. Most, harmadik babavárásom vicces hormonhullámvasútjának finisében, a "jajmiértnemesikjólsemmi"nyígás közben ránéztem a fújósomra. Talán... Fújtam.
Bliss.
Semmin nem sok, semmi nem szúr, nincs émelygés. Csak puhapulcsi-ölelés.
És ami a legszebb? Még aznap találtam egy régi kedvenc díleremnél egy elfekvő darabot. Hahhááá!!! Sors, én mondom.
Naná, hogy lecsaptam rá, és naná, hogy most már tudom, hogy az ebayen a pofátlanul drága többit is bespájzolom a közeljövőben backupnak. Nemérdekel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

Bliss.
Semmin nem sok, semmi nem szúr, nincs émelygés. Csak puhapulcsi-ölelés.

blackhaired

2012. október 4.

A Douglasben szerettem bele. Remekül passzol az egyéniségemhez, tartós is, tehát az árát megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

norci

2012. október 4.

Ez a parfüm tökéletesen jelképezi az orientális illatcsaládot. Klasszikus jegyekkel dolgozik, és a britsége folytán nem is megy túl messzire. Kellemes, meleg érzést kelt, tipikus hűvös időre való illat.
Tőlem személy szerint távol állnak a pézsmás parfümök, de ez egy olyan változat, mely esetében nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egyszer rendszeres használója legyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.