Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális- virágos

Illatjegyei: rebarbara, mandarin, jázmin, rózsa, pacsuli, gyömbér, vanília, szantálfa

Burberry Brit Red 100ml
Ár: 9500 ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Csak foxposttal tudom küldeni!

Cloudberry

2017. november 11.

BRING IT BACK!!! Úgy írnék a Burberry-nek egy szívhez szóló levelet, hogy én bizony nem tudok enélkül az illat nélkül létezni tovább, és kérem szépen őket, gyártsák újra. Limitáltan is akár, csak legyen még... Egy kisfújósom maradt belőle. Ebayen horror áron lehet hozzájutni üveges maradékokhoz (30-40 ezer forintért...) De hát mit tegyen az ember lánya? Mindig vágyódni kell valami után, kell a spleen, a szenvedés. Imádom a rebarbarát. Soha nem szagoltam ehhez foghatót, annyira jól letompítja a vanília, de aztán mégis előbújnak a fűszerek és annyira finom, puha, különleges illattá válik a bőrön. Fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Moncsi044

2015. május 20.

Szerintem ő..egy nagyon megosztó illat! Kifújáskor , tömény kesernyés-fanyar rebarbara illat, nálam nagyon betalált, szív illat, kellemesebb, puhább rózsa - patchouli, érdekes illatkavalkád, leszáradáskor, szantálfa és vanília, rajtam a vanília puhasága, bársonyossága dominál, és ami előny, rajtam, nagyon tartós! Összességében, nagyon megszerettük egymást. Bőven jöhet még egy üveg belőle!Számomra, nagyon kellemes , abszolút, viselhető elegancia... semmi harsány gyümölcsösség! Először megijedtem, az összetevőitől, de maximálisan harmonizálnak! Teli találatos, különlegesség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 20.