Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2016. március 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Fej: citrusok

Szív: orgona, egyiptomi jázmin, lótusz

Alap: fás jegyek, pézsma, ámbra

Burberry Brit Rhythm for Her Floral EDT kiadó
Ár: 1000.-/1600.- +pk. , Eladó: kkitti87
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után foxpost/postán maradó vagy személyesen
Ár: 5ml/ 1.000ft 10ml/ 1.400ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

PDL201

2019. április 13.

Imádom ezt a parfumot. Évek ota ezt hasznalom nyaron. Viragos, gyumolcsos, könnyed, légies parfum. Az ara nagyon kedvezo es az en boromon tartos illat. Mindig van egy tartalék a kocsimban.😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

googles

2019. február 9.

Tavaszvarasban vagyok, igy ujra elokerul ez a szuper illat!!! 😊😊😊

Nekem bejon ezt a valtozat, szeretem a konnyed, frissebb illatokat.

Aki viszont levendulat emleget, az a Brit Rhythm illatot probalta, abban erosen erezheto levendula. Ebben nincs semmi levendula. Konnyed, citrusos, orgonas, viragos, sokak szerint tul altalanos "sampon illat", de nalam ez nyero tud lenni.

Ja es Kurkdjian alkotas (en pont nem vagyok rajongoja, de ez tetszik).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 9.

Tavaszvarasban vagyok, igy ujra elokerul ez a szuper illat!!! 😊😊😊

Nekem bejon ezt a valtozat, szeretem a konnyed, frissebb illatokat.

Ja es Kurkdjian alkotas (en pont nem vagyok rajongoja, de ez tetszik).

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. január 12.

Ma tobzódtam, van a karomon vagy tíz illat. Ez az egyik, ami minden fázisában tetszik, üde, finom, tiszta. Igaz, én elfogult vagyok, szeretem a citrusos illatokat is, és az orgona az egyik kedvenc virágom. Az ilyen kis üdeségeket általában belefojtják a pézsmába, de ennek a leszáradása is kellemes (pedig nincs benne pacsuli, és mostanában nekem anélkül nemigen tetszik semmi). Az üvege is mutatós, az ára is baráti. Az anyaillat karakteresebb, nekem tetszik az is, de azért annak az illata megosztóbb, ez a bármikor, bárhova kategória. Nem vennék, mert nem használnám, de aki mindennapi, ápoltságot, optimizmust sugárzó illatot keres, próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 12.

Grumpi

2016. június 25.

Mintát rendeltem de ennyi ép elég is volt.Beazonosíthatatlan gyümölcsök és ami nagyon meglepett,pár perc útán menthol illata lett rajtam.Hála az égnek elég gyorsan el is tűnt,biztos,hogy messzire elkerülöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

gungledit91

2016. január 24.

kedvenc illatom! imádom. még másnap is érzem a bőrömön :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

kedvenc illatom! imádom. még másnap is érzem a bőrömön :)

Lisien

2015. október 28.

Vásárláshoz kaptam belőle mintát. Az én bőrömön olyan erős illata van, mintha egy levendulafarmon sétálnék. A levendula illatáért annyira nem rajongok sajnos, így nekem nem lett a kedvencem. Viszont nagyon tartós, azt meg kell hagyni. A kis mintámat édesanyámnak adtam, mert ő szereti az ilyen típusú illatokat. Nagy volt az öröm részéről, amikor megillatolta és finoman célozgatott rá, hogy nem bánná, ha lenne neki egy ilyen parfümje. :D
Mivel anyumnak tetszik és jól áll neki, valamint tartós, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

Mivel anyumnak tetszik és jól áll neki, valamint tartós, ezért 4*.

Torpece

2015. október 14.

Illatmintát kaptam belőle ajándékba és nagyon kíváncsi voltam, vajon mit is rejt a kis üvegcső. Nagyon megfogott, különleges és számomra meghatározhatatlan. Elsőre nekem ez a kép ugrott be: tengerparti nyaraláskor betértünk egy szuvenir boltba és ez az illat terjengett. Nem tudom miért, de azóta is ez jön elő. Nekem tetszik, nagyon egyedi, nagyon tartós és univerzális illatkeveréknek érzem: lehet nagyon nőies is, nagyon modern, akár fiatalon, akár idősebben el tudnám képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

Odil

2015. október 5.

Nem egy új illat, de abszolút biztonságos, szép, és főleg sikkes. Enyhe, levendulás-fehér pézsmás-nerolis kompozíció, annyi választja el attól, hogy otthon vagy puha pizsamában, hogy élére vasalt tweed kabátot dobtál felé, ami cseszett drága volt. De hát Burberry, ez ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

umpalumpa

2015. május 21.

Egyik nap a D-ban szaglásztam, kerülgettem az új Hermés illatot, akkor kaptam ebből az egyik csuklómra. Hezitáltam, hogy egyáltalán véleményezzem-e.
Az eleje nagyon tetszett, friss volt, később illatozó, felvágott gyümölcsökre emlékeztetett de mire eltelt pár perc már véget is ért. Nem értettem már, hogy mi volt olyan jó benne. Valami jellegtelen dolog maradt a bőrömön :(. Lehet másnak nem így cseng le, de nekem nem kéne még ajándékba sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 21.

diesel22

2015. március 6.

Az eredeti illat jobb, ez teljesen jellegtelen sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Az eredeti illat jobb, ez teljesen jellegtelen sajnos.