Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Balzsam, mely kifejezetten a száraz bőr és haj ápolására lett kifejlesztve. A sütőtökmag-olaj, az olívaolaj és a búzacsíra olaj gazdagon hidratálja és ápolja a bőrt, a proteinben gazdag méh-pollen táplálja és megújítja, a méhvisaz pedig segít megkötni a bőr nedvességét.

100%-ban természetes.

noavedon

2015. augusztus 30.

Mindenre használtam már, ez tényleg jó kis cucc. Leginkább sminklemosóként és szemránckrémként hasznosítom, de a hajam végére, és a szoknyás időszakban a lábszáramra is sokszor kenek. Kézkrémként inkább a mandulatejeset használom, de tényleg ez az a cucc, amivel nem lehet hibázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

morning_glory

2013. április 15.

Igazi csodatégely, nem is tudom eldönteni, hogy ez most testápoló, kézkrém, hajvégápoló vagy lábápoló, annyira univerzális. Külföldi oldalakon olvastam, hogy szemkrémnek is jó, én annak még nem próbáltam, de a száraz kézzel, könyökkel, sarokkal és igen, hajvégekkel(!) is elég jól el tud bánni, sőt, én rendszeresen elvágom a papírral a kezemet, de ha ezzel bekenem, az így keletkezett sebek is gyorsabban gyógyulnak. Nagyon kevés kell belőle, igaz, a melegben megolvad (így annyira nem érdemes hurcolászni), de ettől függetlenül jár az öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 15.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.