Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szancsengo22, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Gyengéden távolítja el a szennyeződéseket, a felesleges olajat és sminket
  • Illatanyag-mentes és hipoallergén
  • 99%-ban természetes

HeniM

2016. február 4.

Annak idején kaptam egy ismerőstől, hogy próbáljam ki, mert én nagyon szeretem a finom kencéket, ezt is biztos szeretni fogom. Igen! Szeretem, mert könnyű állaga van, kevés is elég és szépen tisztít. Nem szárít, nem olajosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

justmybrightlife

2014. április 1.

Én is nagyon szeretem, Kevés, de jó összetevő, semmi illat, gyengéd tisztítás. Teszi a dolgát,a bőröm szereti. De a sminket senk ne ezzel próbálja lemosni, nem arra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

szancsengo22

2013. december 19.

99%ban természetes összetevőkből áll papíron,érzékeny hisztis bőrre van kitalálva épp olyanra mint nekem van,sűrű az állaga,nem a habzós fajta de én így is éreztem a tisztaságot a használat után anélkül hogy szárítana.Sminkemet maradéktalanul leszedi pedig sok szempillaspirált,és alapozót is sokszor használok.Nem okozott irritációt,sem allergiát.Kevés kell belőle nekem a 170g-os van nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil