Butterfly Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lidérc., az összetevőket feltöltötte: Csücsök, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 11 ml

0kosan

2014. május 16.

Nekem egy majdnem piros erős pinkem van, egyszer használtam, teljesen rendben volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Vivianka

2014. április 15.

Nekem narancssárga van belőle, de nem ér semmit. Egyet értek az előttem szólóval, teljes mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Csücsök

2014. március 31.

Kb 200 ft volt , azért vettem meg mert szép babarózsaszín színt találtam. Kb 5 réteget kentem fel a körmömre mire rendesen befedte. A színe szép de nem pingmentált.
Mellesleg másnapra elkezdett lepattogzódni. Így nem éri meg azt a pár ft-ot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.