Bvlgari

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: lilian84, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6200 Ft

Illatkategória: aromás-aquás

Illatösszetevők: narancs, ámbra, mandarin, pézsma

Ár: 6200 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Bvlgari Aqva Pour Homme EDT Ajnádékszett - Karácsonyra
Ár: 16000 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, 3. kerület, fizetés: Személyes átvétellel, vagy postázva, előre utalás után
Ár: 1000 Ft, 1600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
hamireni

2019. március 23.

Barátomnak vettem ajándékba, szerintem nagyon finom :) Férfias, de nem az a komoly üzletember tucatillat, egyáltalán nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Gyevocska

2018. november 17.

10 csillag! Ha lenne, megadnám! Régóta terveztem, hogy meglepem a férjem egy új illattal. Ez ugyan nem egyszerű, mert én, nem ő , hanem én nagyon finnyás vagyok az illatokra. Aztán rátaláltam erre. Kapóra jött az őszi glamour-napok kuponja, és már rohantam is, mindenkit félrelökve a polchoz. Nem fájt az ára, mert tudtam, hogy megéri. Uram úgy is 1-2 évig is használ egy üveggel.
Imádom az ilyen vizes-fás illatokat. Az előző parfümjét is szerettem, de az olyan pasis. Ez férfias! Nagy különbség!
Namármost, azt tudni kell, hogy a férjem vak. (Csak 29 éves korától.) És többségében vakokkal van körülvéve a munkahelyén. Nőkkel is. Azóta lógnak rajta, amin én nagyon jól szórakozom. A lényeg úgyis az enyém! De ezt nem részletezem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Johnny20

2018. október 6.

Ezzel a "parfümmel" illetve az illatal 2 problémám van.
1. A parfüm nyitása ahogy magára fújja az ember Tökéletes,de tényleg,erős vizes-fás-narancsos-olajos illata van.Na és ezzel az a gond hogy a leszáradása már sokkal de sokkal lágyabb,gyengébb....Tehát amit magadra fújsz az elején és a leszáradási illat az ég és föld külömbség...Jobb lenne akkor ha ugyan az az erős nyitású illat kísérné végig azt a pár órácskát..Na és innen adódik a második probléma maga a tartósága.. Tényleg semmi..max 4-5 óra,de lehet hogy sokat írtam.Szóval én szerintem ez egy kiváló parfüm Lehetne,ha nem lenne ez a 2 baja.úgyhogy 5 csillagból 3 mat érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Ezzel a "parfümmel" illetve az illatal 2 problémám van.

GeoNautic

2018. április 9.

IMÁDOM!!! Hatalmas kedvenc, belőlem azonnali bújhatnékot vált ki, ha egy icipicit uniszexebb illat lenne, fújnám magamra is, hogy egész nap elkísérjen. Így most kénytelen vagyok megvárni, míg a férjem hazaér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Szerafina

2018. március 20.

Múlt nyáron használt el egy 30 ml-est a férjem. Én imádtam rajta ezt a frissesség illatot. Főleg a nap és a strand illatával keveredve az igazi. Közepesen tartós, nem nagy hatósugarú. Ami nem baj mert így igazi bújós illat, közelről tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Cloudberry

2017. szeptember 19.

Dénes! <3 Most leptelek meg egy ilyennel, mert meguntad a Burberry Sportot. Bár az is jó volt... :) Ez iszonyú finom rajtad. Sauvage-ot akartam először rád erőltetni, de végül örülök, hogy nem az lett, mert minden tinisrácon azt érzem. Blá. Imádlak! A szuper pasimhoz szuper illat illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

tenagi

2017. szeptember 14.

Imádom! Ez volt az az illat, amivel a barátom befújta magát az első randinkon. Az illathoz való érzelmi kötődés és elfogultságom így nem kicsi :D
Most a Marine-t használja, na az is egy fantasztikus illat. Talán az jobban illik hozzá, de nekem az Aqva a favorit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Julmi

2017. szeptember 8.

A kedvenc férfi parfümöm!!! Egyből felismerem ha valaki ezt az illatot hordja, természetesen a párom is kapta már tőlem és ő is imádja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Adam0108

2017. június 19.

Nemrégiben szaglásztam meg egy parfümériában ..megis van a következő must have ! :) egyszerüen eltalálták nagyon ! Van neki több változata ugye azokkal még nem ismerkedtem de kiváncsian várom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Lapo

2017. május 2.

..azt hiszem jó lábbal kelt fel aznap reggel Jacques Cavallier, mikor nekilátott ennek az illatnak.. mestermunka élete pályájának csúcsáról.. Nem lehet nem szeretni.. érezni benne, hogy itt nincs megosztó jellem, nincs kérdés az illat sikerességében, nincs nő/férfi aki fanyalogna ezzel az illattal ismerkedve, ellenben mégsem tömeg és elcsépelt (2005-öt írunk kiadásakor..), mérföldkő és azóta is csak a maga további leszármazottjaival összehasonlítható egyéniség.. tartós és szép tengerpartra való illat egyedülálló és formabontó, a tenger mosta kavics üvegében.. hibátlan..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.