Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bergamott, koriander, bors, narancsvirág, kardamom, jázmin, rózsa, zöld tea

RITKASÁG! Bvlgari Au Thé Vert Extreme - Csere is!
Ár: 6.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 30ml/kép szerint (max.13ml), Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Ár: 9900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

Kisangyalcsillag

2020. február 9.

Vele kezdődött a parfüm mániám tizenévesen. A Tesómtól kaptam. Tudta, h szeretem a zöld illatokat és ez az egyetlen zöld szinű parfüm volt akkor a parfümériában. A 90es években ugye nem volt ilyen őrületes választék, mint manapság.
Nagyon klassz zöld illat, fűszeres, különleges. Nem szabad túl tolni, mert akkor sok lehet...Rajtam hidegben volt a legszebb.
Már nem kapható, na nem mintha megvenném. Csodás illat tényleg, de nekem egy korszakot jelent, ami már rég lezárult... Pár milli fújósom van, amibe néha beleszippantok, akkor elárasztanak a csodás emlékek♥️és utána kerül vissza minden a helyére.. és ez így van rendjén.
Köszönöm Bvlgari Extreme...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Köszönöm Bvlgari Extreme...

Terkabarka

2019. június 19.

Friss, citrusos, fűszeres, igazán különleges illat. Már jó ideje nem használtam, most, hogy így szem elé került, azt hiszem előveszem otthon is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. június 6.

2012. Ez a legfantasztikusabb, szikrázóan citrusos, friss nyári illat, ami ráadásul tartós is! A legnagyobb kánikulában sem tűnt el rólam, és nagyon frissítő volt. Sokkal jobban tetszik, mint a sima Thé Vert, pedig az is jó.

2017. Eljött az ő ideje, és még mindig nagyon szeretem. A Hermes Pamplemousse Rose helyett vettem meg (nagyon kis cseles Ellena mester, igencsak hasonlítanak), akkor kompromisszum volt, de azóta is a nyári kedvenc. Tavaly kiütötte kicsit a nyeregből a The Blanc:)
Sajnos már ez sem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 6.

Sajnos már ez sem kapható.

senskin

2016. szeptember 21.

Müllerben kipróbáltam, friss, energikus illat, könnyű és légies. Gyümölcsös-citrusos virágos üdeség...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

fragmaniac

2016. július 26.

Hűsítő koktél :-) zöldtea citrussal, édes jázminnal és narancsvirággal, némi fűszerrel. Kitűnő nyárra, frissítő viselni. A hangulatomra mindig pozitív hatással volt, felpörgetett a munkához is. Korosztálytól független. Először felfújáskor a citrusokat és a zöld teát lehet igazán érezni, majd bőrön egyre édesedik és előbújnak az édes illatú fehér virágok. Az irodában kifejezetten szerették a kollégáim, nem zavart senkit. El is használtam belőle 2 üveggel, de már nem lehet kapni hazánkban.. legalábbis sem a Douglasban, sem a Müllerben nem látom régóta. Online tudtam rendelni a sima au thé vert-et, ami jóval enyhébb, hiszen az csak cologne. Kár, pedig ez is alapdarab volt nálam. Talán külföldről jó kis szállítási költséggel leszek kénytelen beszerezni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 26.

Vuk2

2016. május 25.

Zöld teás, fűszeres, de van mélysége, mintha pézsmás lenne, de az nincs benne elvileg. Az alapillata hasonlít a fehér teáséhoz.
Igazából nem tudom eldönteni, hogy magamon szeretem-e, vagy azt szeretném, ha a férfim hordaná.
Neki sajnos nem tetszik, vagyis nem hajlandó hordani, mert túl nőiesnek tartja.:(

Up: nem használom a fentiek következményeképpen, úgyhogy feltettem az eladó termékek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.