Bvlgari

Ár:   11 480 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Ár:   11 480 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: ibolya, csillagánizs, édesgyökér, mandarin, írisz, pacsuli, vetiver, benzoin, ámbra, tonkabab, pézsma

Bvlgari BLV II-Régebbi kiadás
Ár: 10500 ft + Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 50 ml / kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, vagy előreutalás után postázom
vfejes

2019. július 14.

A tavasz. Amikor kisüt végre a nap, a levegő cseresznyevirág illatával van teli. Végre leteheted a télikabátot, több időt lehetsz a szabadban. Nekem ez az illat. Értem miért megosztó. Kifújás után erős citrusos illatot érzek (?), valóban azt hinném uniszex lehetne, ha nem szabadna le olyan gyönyörű friss ibolyás, íriszes friss gyönyörűséggé. Rajtam nagyon tartós az edp, akin nem, annak érdemes utána nézni, hogy mi lehet az oka. (Nem mindegy hova fújja, milyen a bőr hőmérséklete, nedvességtartalma, mikori a parfüm, esetleg edt - van erről rengeteg cikk a neten)

Update 2019. Évek óta őrzöm azt a 30 ml-es kiszerelést, amit annyira óvok... Köztudottan nem beszerezhető már, egyike a régi klasszikus Bvlgari legendának. Igazi fanyar, kék felhő, igenis a viselőjének szokni kell hozzá. Nem igazán a 20-as korosztály parfümje mégsem: fűszeres és mégis van a leszáradásban egy a Bvlgarira oly jellemző púderes halvány alap. Mesterkélt, ravasz darab, nekem az igazi nyár is, sőt, tavaly meleg volt az ősz, hordtam majd októberig. Remélem marad még, míg sikerül kijönni még egy kék illattal nekik. Ő az egyik olyan szerelem, amit soha nem fogok elfeledni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

angelina69

2018. január 7.

Pici fújós mintából ismerkedtem ezzel az illattal. Sajnos nem barátkoztam össze vele. Rajtam nem nyújtja a hűha érzést, sőt... Néhány próbálkozás után végleg búcsút veszek tőle. Az első szippantás, amit a kifújás után veszek, egy finom női izzadságszagra emlékeztet, amit valami savanykás illat követ. Ez után enyhe maszkulin vonás jelenik meg, és csak utána, úgy majd egy óra múlva bújik elő egy édeskés, enyhén púderes illat. Erről ennyit, nem jött be. A csillagok számából ítélve a nagy átlagnak azért átjön az élmény. Egyébként tartós, és nem is tolakodó. Ugyanakkor én egy kicsit hideg illatnak, távolságtartónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

petrusspajti

2017. december 27.

Csodás. A PARFÜM. A legeslegnagyobb kedvencem. Soha nem fogunk megválni egymástól. Szerelem. Van egy enyhén férfias illata, talán ez a legjobb benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Chrissy

2017. február 28.

Nagyon régóta birtoklom ezt a BVLGARI parfümöt. Alapjában véve a legtöbb illatát szeretem ennek a márkának. Ezt is. Keveset használom, de akkor is kell, eszemben nincs megválni tőle. Nekem pont az tetszik benne, amit itt pasisnak, meg furának tituláltok :) Ettől különleges. Nagyon finom illata van, semmiképpen nem lehet rá azt mondani, hogy locsolókölni vagy, hogy büdös. Viszont tényleg van benne valami férfias, olyan irodai inges manager férfias. Ugyanakkor légies, szellőszerű is. És édeskés. Szépen ki lehet belőle venni majdnem az összes összetevőt, de én leginkább az ibolyát és a vetivert érzem. Később a pacsulit is, meg a mandarin citrusosságát és a végén púderes (pézsmás) az összhatás.
Amikor először szagoltam, azt gondoltam unisex illat, és azoktól én távol tartom magam. Aztán láttam, hogy ez női illat, ezért mertem tesztelni csuklón is. A kezdeti pasi szag ellenére annyira érdekes, különleges egy illat, hogy egyszerűen nem tudtam nem megvenni.
Amikor szagolom előttem egy alaszkai táj lebeg, a nagy kék ég, hegyek havas csúcsokkal a távolban, előttem egy erdő keretezte rét, ahol írisz és ibolya nyílik a zöldellő domboldalban. Körben a fák rügyeznek, tavaszi, hűs reggel van, harmat ül a növényeken. A levegő tiszta és kivehető a természet minden illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

HDR

2016. szeptember 16.

Szerintem ilyen illata lehet a Mennyorszagnak. Baranyfelhokkel, feher angyalokkal. Ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

erika81

2016. augusztus 19.

Rajtam férfias illata van. Simán eltudnám képzelni akár a páromon is. A tartóssága átlagos. Nagyon kíváncsi voltam rá, de nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

keshudioo

2016. április 26.

Az Armani Acqua di Gioia helyett kerestem egy olcsóbb illatot, erre esett a választásom. Nem annyira tartós, de dögös, "tökös" illat, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

mokkalany

2016. február 28.

Ez lett az első kedvenc kék parfümöm (korábban ezt a kategóriát nem szerettem, így magamat is megleptem), sőt rövid időn belül talán az első számú kedvencemmé nőtte ki magát. Friss, ibolyás-mandarinos, púderes tisztaságillat, amely néha egy ánizsos selyemcukorkát idéz fel, máskor a tengert, tavakat es sok-sok nyári élményt, időnként némi uborkával, málnával, és hasonló meglepő akkordokkal. Az összes illatom közül ennek a leszáradás-felhőjében érzem magam a legkomfortosabban. Valóban nem a legesleg-legtartósabb, de ez esetben nem is zavar annyira, mert szívesen fújom magamra kisfújósból a nap folyamán. Hasonlít több kedvelt másik Bvlgari illatomra is, és mindenekelőtt a Lolita Lempicka EDP-re, ami nagyon régóta alapdarab nálam. Nyugodtan lehet használni ezt nappalra, a Lolitát pedig estére, mert az alapjegyeik szinte ugyanazok. Érteni vélem azokat is, akik szerint férfias es after shave-es jellegű (régebben pont azért nem szerettem a kék illatokat, mert úgy gondoltam, hogy túlzottan hasonlítanak a "tengeres" légfrissítőkre és a férfi kozmetikumokra), csak ez szerencsére rajtam egyáltalán nem jön ki, ahogy telik az idő, egyre puhább, kifinomultabb és nőiesebb illat lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Villango

2016. február 14.

Nem rossz nem rossz, de sajnos nem jön be. :( Őszintén a legelső benyomásom az volt tőle, mint egy olyan ffi illata aki egész nap az irodában ült nyáron hosszú ujjú ingben. Kicsit férfias, kicsit izzadságszagú, de semmiképp sem friss.
Fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Fura.

vzsm02

2015. december 19.

3-4 éve használtam, nekem nagyon tetszett, annyi problémám van vele, hogy nálam nem tartós. Igazából még keresem az igazán tartós parfümöt, legújabb "de kááááár" kategóriám a Gucci Bamboo.... :( Remélem egyszer rajtam is lesz valami tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.