Best of Beauty 2019

Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: citrusos-aromás

Összetétel: narancsvirág, koriander, citrom, bergamot, rózsa, jázmin, gyöngyvirág, szantál, pézsma, fás jegyek, cédrus

GIldi

2018. november 7.

Egy flakonnal elhasználtam belőle. Visszafogott, tiszta, friss illat, soha nem éreztem, hogy túl sok lenne, de nem mindig van olyan hangulatom, amihez ez illene. Lehet, hogy még újraveszem. Most inkább a virágosabb, nőies illatokkal barátkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

csakmoni

2018. június 13.

A mánia kitörése előtt csak az Yves Rocher zöld teás cologne-t használtam.Aztán minden elérhető citrusos, teás illatot kipróbáltam, amit csak lehetett, és ez lett az a parfüm, ami mindig van itthon. Használtam az Extreme-t is, de ez a jázminos-friss kis zöldike lett a pihentető," tisztavagyok" parfümöm. Aromaterápia a javából, számomra tökéletes. Sajnos nagyon illanós, nagyobb légtérben nem érzem, így itthoni illat lett, de imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 13.

alexkanagy

2018. március 22.

A barátnőm bekente a kezét még régebben a body shop fuji green tea krémével, ott kezdődött a szerelem ezután az illat után. Egész nyáron szagolgattam a Body Shop Fuji Green tea kölnijét, hogy "aaaj de kéne ez nekem" de mindig lebeszéltem magam, hogy azért egy kölniért, ami nem is túl nagy kiszerelés kiadjak 6 ezer forintot... Kicsit lenyugodtam, aztán megláttam a polcon őt, kifújtam és újra szerelembe estem, a Bvlgari illatok a kedvenceim... Bvlgari is, zöld teás is... Nagyon boldog tulajdonosa lettem, pedig több volt mint 6ezer :DDD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Kardvirág

2016. március 3.

Nagyon kellemes, friss, teás illat rajtam. Nem bántóan friss, pont jó. Rajtam nem férfias, de el tudom képzelni férfin is. Lehet ellentmondásnak tűnik, de nem az. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

GNóri

2016. január 9.

Kellemes, friss, citrusos zöld teás illatot vártam, erre valami borzasztóan furcsa fűszeres, orrfacsaró valami lett a bőrömön. Most, hogy látom az összetevőket, biztos a koriander a ludas, azt fűszernövényként is gyűlölöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Scheszter

2015. május 3.

Nagyon szeretem :) a kedvenc parfümöm.
Való igaz van egy kis férfias beütése és ez sokakat zavarhat, de engem nem tántorít el :) Már a második üveggel használom. Az egyetlen negatívum az ára. (Bár ennél a márkánál nem meglepő hogy ilyen drága)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

Nagyon szeretem :) a kedvenc parfümöm.

Alafaya

2014. november 18.

Kellemes, visszafogott, zöld illat - olyan, mintha egy terebélyes fa árnyékában ücsörögnék egy csésze langyos, fanyar zöld teát iszogatva... Érdekes módon a páromon sokkal jobban tetszik, mint magamon, nekem ez már kicsit férfias illat, van egy érdekes, halványan kesernyés jellege, talán amiatt. Ettől függetlenül öt csillagot adnék rá, de azért nem teszem, mert egyáltalán nem tartós. Egy óra elteltével már semmit nem érezni belőle, így viszont nagyon drágának találom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Monee

2012. november 14.

Au Thé Blanc mellett ez (volt) a másik kedvenc Bvlgari illatom.
Kapcsolatunk hajnalán csak kis parfümmintákat birtokoltam, aztán nem bírtam magammal és vettem egy 75ml-es kiszerelést. Akkor fura dolog történt, minden alkalommal, amikor használtam, mintha orrba vágott volna az illata, lezsibbadt a szaglóidegem és fura émelygés tört rám, ami kb. 10-20 percig tartott.
Miután elmúltak ezek a tünetek, nagy békességben éltünk tovább a nap hátralévő részében és imádtam ahogy körbevesz ez az isteni zöld teás,őrjítően kellemes illat :) Mai napig nem értem, hogy mi okozhatta ezeket a tüneteket, miután elhasználtam a 75ml-t, többet nem vettem. :( Így azóta Au Thé Blanc az örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 14.

Au Thé Blanc mellett ez (volt) a másik kedvenc Bvlgari illatom.