Bvlgari

Ár:   10 009 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. február 23.

Ár:   10 009 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Típus: EDT (alkoholmentes változatban is kapható)

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: narancs, fás jegyek, bergamot

Szívjegyek: rózsa, napraforgó, kamilla

Alapjegyek: vanília, őszibarack, írisz

Bvlgari Petits et Mamans 🌼 alkoholmentes 1,6 ml gyári minta
Ár: 1.000,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Gyönyörű dombornyomott kártyás, gyári minta, kenős üvegfiolában, cuki grafikával, hibátlan gyűjtői darab, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

11Stella11

2022. április 11.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Egyszerűen megnyugtat és lelassít. Még a párnámra is szoktam fújni elalvás előtt mert annyira jó erre az illatra elaludni és reggel felkelni. Egyértelműen púder illat, talán hasonlít a babatermékek illatára, de ez kicsit különlegesebb azért. :) Tartósságára csak 4*-ot tudok adni, de én vásárlás előtt tisztában voltam vele, hogy nem a legjobb, viszont nekem így is megéri, mert tényleg calming hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Luller

2021. február 15.

Szerettem volna egy olyan púderes illatot, ami a klasszik baba hintőport, baba fürdetőket, testápolókat juttatja eszembe. Ez az illat olyan! Nagyon kellemes, így nem adhatok mást, csak 5 csillagot! :) Számomra nem von le semmit az értékéből, hogy nem olyan a szillázsa, mint egy komoly EDP-nek. Ehhez az illathoz nem is kell akkor hatósugár. Éppen azért jó, mert visszafogott, bőr közeli, ahol órákon át megmutatja magát. Minden évszakban el tudom képzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Sunshinegirl

2020. december 24.

Életem első parfümje volt❤
Nagyon finom, lágy púderes babaillata van, de mégis nőies és friss
Azóta se találtam ennél jobb illatot,imádom
Sajnos szinte semennyire nem tartós, negyed múlva már csak akkor érezni,ha valaki közvetlenül a bőrömet szagolja meg😅 hajon,ruhán viszont még másnap is érezni. Olyan mintha inkább a saját illatom lenne, nem parfüm
De nekem így is nagyon tetszik, úgy használom,hogy több helyre is fújom magamra, aztán alkalomhoz illően egy erősebb parfümből is fújok,de szigorúan csak egy picit a ruhámra/nyakamra, de van,hogy csak őt használom magában. Szerintem ez a signature illatom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 24.

Életem első parfümje volt❤
Nagyon finom, lágy púderes babaillata van, de mégis nőies és friss
Azóta se találtam ennél jobb illatot,imádom

Naspoja

2020. május 26.

Púder illat, de nem a nehéz fajta. Könnyű tiszta illat, teljesen más mint a legtöbb parfüm. Nem tartós és nem erős, inkább bőrközeli.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Csillu88

2019. december 17.

Kisbaba illat 🤱 ajj, ha mégegyszer kismama lennék, ezt használnám a terhesség időszakában. Ezt valószínű jobban toleráltam volna. Mivel egy nagyon lágy, finom, halvány illatocska. Sajnos aki szereti a 24 órás illatfelhőt, annak ez nem lesz a kedvence.
Tartósság miatt kap 4 csillagot amúgy cuki illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Tartósság miatt kap 4 csillagot amúgy cuki illat

dorcsiga

2019. november 21.

Nagyon kis kellemes, bújós illat, nagyon sok fújástól sem lett migrénem, ami nálam ritka. Volt régen egy nagyon drága játékbabám, valami nagyon "luxus" puha bőre gólt, mintha nem is igazi műanyag lenne - ennek a babának volt ugyanilyen illata, szerettem szagolgatni, ezt a korszakomat is kicsit visszaidézi. Egyébként olyan kellemes kis visszafogott illat, mintha a saját bőrömnek lenne ilyen illata. Fogalmam sincs mennyire tartós, én magamon kb fél órát érzem, aztán néha mégis megcsap órákkal később. Egyelőre úgy tűnik, jóban leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

sildi

2019. augusztus 6.

Isteni babaillat, csak sajnos tényleg újra kell fújni sokszor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Isteni babaillat, csak sajnos tényleg újra kell fújni sokszor.

Nenuka

2019. június 5.

En is csak az illata miatt pontozom fel, egyebkent jo ha 2 oran at erzem magamon. De az illata nagyon fincsi, puderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

sailorluna

2019. január 29.

tiszta, lágy, különleges púder illat, az egyik kedvencem, de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Betticupcake

2019. január 28.

Igazi babapúder illat. Csak sajnos egyáltalán nem tartós a bőrömön. Viszont a kabátomon folyton érezni. Lehet hogy a textillel jobban kijönnek?! 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.