Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Elbűvölő kombinációja az érzékiségnek és az eleganciának.

Illatjegyek: tea, bergamott, papirusz, akcentus, ámbra

Ár: 1000 Ft, 1600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mcdonald

2017. május 11.

Leszögezném, hogy a zöld illatokat szeretem a legkevésbé. Az édes illatok az én világom igazán. Ezt viszont nagyon szépre sikerült megalkotni. Szinte végig ugyanaz a kesernyés-zöldes illat marad, ami egyáltalán nem baj hisz biztosan lehet rá számítani. Érzem benne a teát és egy kis citrusosságot. Nagyon természetes és semmi erőszakosság nincs benne. Egy tökéletes nyári illat. A tartóssága is megfelelő. Az üveg nagyon tetszetős. 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Laci

2016. május 3.

Na jó, ideje megmenteni ezt a gyönyörűséget, nem bírom elviselni, hogy ilyen átlaga van. Bvlgari Pour Homme és flankerei egytől egyig csodásak, nem hiába vezeti a Pour Homme az eladási listákat Japánban. A Soir egy igazi minimalista alkotás. A fűszeres, zamatos teajegy enyhe, krémes citrusossággal egészül ki a bergamottnak köszönhetően, mely az ámbrával együtt egy igazán szofisztikált, elegáns illatot alkot. Nem feltétlenül kötném az estéhez, minden időszakban, egész évben, minden alkalomra viselhető, nem lehet vele melléfogni. Ha valakin megérzem, akkor tudom, hogy jó emberrel van dolgom, bízhatok benne. Rám így hat ez az illat. Jó érzés viselni, nem nyom el, finoman körülleng, nem fojtogat. Ez a parfüm stílus a köbön. Mi más, mint 5 nagy csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

csillag

2012. szeptember 2.

Véleményem szerint ez sem jó bvlgari illat.... karakteres arcszeszes aroma, de a sima pour homme-nál ez még mindig jobb...csak ezért 2pont

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.