Bvlgari

Ár:   13 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 13 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mczirjak, az összetevőket feltöltötte: Betty, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   13 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 13 890 Ft

Illatjegyek: tubarózsa, rózsa, fekete szeder, jázmin, viola, pacsuli

Ár: 13 890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Bvlgari Rose Essentielle 10ml
Ár: 2500Ft parfümszóróval , Eladó: Rékam
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Ár: 12600 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 100/80 ml kb, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Lupiluuu

2019. december 4.

Az eddigi legszebb rózsa illatú parfüm amit valaha éreztem. Kifejezetten fiatalosnak tartom. Ha rózsa akkor nekem az a chloé,de viszont az már az idősebb korosztályhoz sorolnám, mivel nekem az túl erőszakos. Ez a szépség viszont nagyon romantikus, üde rózsa. Egy igazi kifinomult ,modern nő illata. El tudom ezt az illatot akár esküvőre is képzelni ,mivel nagyon modern és egyben elegáns,viszont a mindennapokban is megállja a helyét,mert kellemes viselni. Magát az illatot nem tudom szétszedni,mivel nem lehet,egyszerű de nagyszerű.... frissen mosott ágynemű, harmatos rózsaszirmokkal borítva !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

angelina69

2019. november 29.

Nem vagyok kimondottan rózsa imádó, viszont ez az illat belopta magát a szívembe. Sokféle rózsa, rózsás illatot próbáltam már. Az üde rózsás illatokat szeretem inkább. A mélyebb, sötétebb, édesebb rózsákat már kevésbé. Ezt az illatot a Bvlgari parfümökre jellemző visszafogottság és elegancia jellemzi. Számomra nagyon kellemes, kimondottan szívet melengető illat. Rózsás, de mellette enyhén gyümölcsös és pacsulis, szépen kiegyensúlyozva. Édeskés és üde egyszerre. Lágyan ölel körbe. Még tavaly nyár végén tettem szert mintára, de még egy kisebb utánpótlást rendeltem belőle. A nyár végi kellemes melegben is szép volt, de szerintem inkább az átmeneti idő áll jól neki. Akár hétköznapokra, akár alkalmakra megállja a helyét. A tartósságáról csak jót tudok mondani. Ez a változat már csak a neten lelhető fel... A Splendid-et nem próbáltam ... még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 29.

Blackxentric

2019. augusztus 20.

Egy kedves krémmániástól vettem üveges maradékot. Mikor először használtam poshadt virág szaga volt leginkább. Akkor félre is tettem. Egy hónapja viszont elővettem és újra tettem vele egy próbát. Kellemes virágos illata lett. Azóta már majdnem elhasználtam ami az üvegben van. Tartóssága lehetne jobb is, de ettől függetlenül tetszik az illat. Rengeteg parfümöm van, ezért nem veszem újra, de emlékét eltárolom, egy későbbi vásárlás lehetőségére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Terkabarka

2019. június 19.

Először egy 10ml-es kis üvegcsében találkoztam vele, az itthoni forgalmazó cégtől kaptam karácsonyra. Először nem tetszett, töménynek, szúrósnak és soknak éreztem. De annyira cuki a Bvlgari 10ml-es üvegcséje, hogy nem hagyott nyugodni. Aztán ahogy próbálgattam, egyre jobban megszerettem. Mára már ez is tagja lett az állandó készletemnek, igaz, jó sokáig kitart, mert csak bizonyos hangulatban jön rám, hogy ezt akarom magamon érezni. Nem az a fajta, amiből egyszerre elhasználok fél üveggel, inkább csak havonta 1-2 napra kell. De akkor nagyon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

legallybrunette

2019. június 19.

Megörültem kanaka véleményének, ugyanis már sok éve mindig az jut erről a parfümről, hogy anya illata. Nem az enyém, hanem úgy általában. Kedves, finom modorú, csinos anyukát képzelek hozzá, de én is örömmel viselném, ha kapnék egyet ajándékba. Puha illat, szeretnivaló, olyan odabújok módon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 19.

Lilu003

2019. február 9.

Semmi különbséget nem éreztem közte, és a Rose Goldea között. Tipikus rózsás illat, mást én nem éreztem benne. Aki szereti az ilyen jellegű illatokat, annak biztosan tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

sailorluna

2019. január 29.

letisztult, elegáns, púderes rózsa illat, de azt hiszem, még túl bohó fiatal vagyok hozzá. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

kanaka

2018. december 23.

Finom, decens rózsaillat, ami a mindennapokban is viselhető. Nem tolakodó. Munkahelybarát.
Mindig nagyon kedveltem, szívesen viseltem, mégsem éreztem igazán különlegesnek, egyedinek. Mégis érdekes módon talán ez a parfüm kapta a legtöbb dicséretet rajtam mind közül (bele értve Coco Mademoiselle-t vagy Diort). Férfi, nő és gyerek egyaránt imádta.
Egy alkalommal egy kislány húzta oda hozzám az anyukáját, hogy kérdezze meg, mi az, amit viselek, mert szeretné, ha az anyukája is mindig ezt használná... Azt hiszem, ez mindent elmond.
Lehet, hogy mégis újra veszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 23.

Lehet, hogy mégis újra veszem. :)

Boby90

2018. december 18.

Nem szeretem a virágos illatú parfümöket, inkább a mély, sötét, füstös és fűszeres parfümök állnak jól, mint pl. Tom Ford Tobacco Vanille vagy Versace Crystal Noir EDP-je. Ez egy rózsás, könnyű és kellemes illat, ami nem túl erős, inkább szolid. Ennek ellenére nagyon tetszik. Szerintem az egyik legfinomabb rózsás illat és ami jól is áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Timi27

2018. október 27.

A rózsás illatok közül eddig ez tetszik a legjobban ! kellemes, virágos, de nem az a nagyon erős virágos, hanem éppenhogy.. :) ez számomra pozitív volt, mert rajtam a nagyon virágos illatok nem múködnek... nem olyan mintha egy komplett virágbolt összes virágának illata lenne egy üvegbe zárva zavarosan, túlzóan, hanem egy szép rózsaillat ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol