Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2016. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatösszetétel: mimóza, bergamot, jázmin, rózsa, gyöngyvirág, írisz, pézsma

Terkabarka

2019. június 19.

Puha, púderes, tisztaságillat :)
10ml-es kiszerelésben volt, igazából elég is volt belőle ennyi (talán a végét már el is ajándékoztam), mert bár szerettem, nagy kedvenc mégsem lett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Puha, púderes, tisztaságillat :)

mókincs

2017. szeptember 28.

Évekkel ezelőtt volt egy nagy üveggel.
Vakon rendeltem, mert már akkor is szerettem a jázmint és a fehér virágos illatokat.
Nehezen fogyott el, mert nem igazán tudtam megbarátkozni vele. Valahogy túlságosan tolakodó, fojtogató volt számomra, mindehhez jött egy eltúlzott tisztaság illat (a visszafogott púderes, tisztaságillatokat pedig szeretem). Nem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Évekkel ezelőtt volt egy nagy üveggel.

HDR

2016. szeptember 25.

Kis mintat kaptam belole. Nagyon finom, izleses illat. A Bvlgari Pour Femme zolditett, nyarias, friss valtozata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Chrissy

2016. augusztus 8.

Időtlen idők óta használom. Nagyon szeretem a jázmint, de sokszor fullasztóan tömény parfümök készülnek belőle. Ja, mert erotikus-vágykeltő virágnak lett kikiáltva, és sok parfümőr azt hiszi, hogy erotikus dolog belefulladni egy illatba. Régebben az extra hatás èrdekében piros üvegekben tálalták az ilyesmit. Valósággal rettegek is a piros üvegű illatoktól...és most, hogy belegondolok nincs is ilyenem. :)
A Voile de Jasmin nem esik ebbe a kategóriába. Kapott egy kis citrusos aláfestést, meg egy csokornyi más virágot és ettől ez egy meleg, átölelő illat lett, ami minden évszakban, minden napszakban jól tud esni.
Púderes, tiszta, ártatlan.
Nem tudnék nélküle élni!
Nem is tudom elképzelni, hogy valakinek ez nem tetszik. De szerencsére ilyen is van, meg nem is mindenki ismeri, így lehet az, hogy nem lett tucatillat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Púderes, tiszta, ártatlan.
Nem tudnék nélküle élni!

uborka

2016. május 10.

Tartós, púderes, tiszta, visszafogott, nekem amolyan dorombolós illat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Tartós, púderes, tiszta, visszafogott, nekem amolyan dorombolós illat. :)

bobherceg80

2016. május 2.

Webáruházban jutottam hozzá 100 ml-es teszterként nagy boldogan,hogy majd a Niveához hasonló finom,krémes illata lesz.Nagy csalódás volt,olyan 18. századi szappan illata van.Múzeumokban,kastélyokban éreztem ilyesmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Parlandorka

2016. január 29.

Nagyon tavaszi, nagyon könnyű illat, amellett, hogy szépen kiérződnek belőle a jázmin mélyebb jegyei is. Lazább napokon szeretem magamra fújni, illetve világosabb ruhákhoz, elmélyítve vele a könnyed, virágos, nőies vonulatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

udvann

2015. február 3.

Ez a nyári parfümöm. Akkor szeretem használni, amikor nem vágyom semmi nehéz, tömény vagy feltűnő illatra. Előttem írták, hogy niveás tisztaságillat. Valóban hasonlít a Nivea illatára, de míg azt ki nem állhatom, ezt imádom, szóval mégsem ugyanaz.
Nagyon bőr közeli, bújós, intim illat, nem feltűnő de mégis ott van. A pasik is szeretik tapasztalataim szerint. Tartóssága lehetne jobb, de gondoltam már arra is hogy csak hozzászokik az orr, mert nap végén is szoktam rá dicséretet kapni, szóval nem tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Musil

2014. augusztus 9.

Kellemes, lágy, bőrközeli, virágos tisztaságillat. A tartósságával nem vagyok kibékülve. Olyan alkalmakra ajánlom, amikor éppen csak egy kis leheletnyi illatra vágyunk, és leginkább csak saját magunkat akarjuk boldogítani vele, mert gyanítom senki más nem fogja érezni, aki 20 cm-es körzetünkön kívül tartózkodik. Munkahelyen biztos, hogy a kollégáinkat nem fogja fojtogatni a minket körülvevő picinyke illatfelhő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

szandracska

2014. május 28.

Finom Nivea illat, rajtam tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Finom Nivea illat, rajtam tartós.