By Kilian

Ár:   68 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laracroft, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   68 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

"Az ikonikus Monoï olaj újragondolása egy virágos parfümben. Meleg és egzotikus illat, amely azonnal a bőr érintését és a ragyogó nyári barnaságot idézi fel. A fejillat gyengéd bergamot és neroli jegyei édes és érzéki hangulatba hoznak. A parfüm szívében az ylang-ylang és a tiaré virág exotikus illata keveredik a kókusz és vanília mélyebb akkordjaival."

Ár: 55000 , Eladó: erika0325
Állapot: kb 42-45ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
laracroft

2019. március 4.

Tipikusan naptejes jellegű, trópusi virágokkal megbolondított kókuszos illat. Nagyon finom arányokkal dolgozik, de nincs benne semmilyen csavar, semmi "extra", olyan, mintha az YR Monoi de Tahiti kevésbé harsány, finomabb, lágyabb, szellősebb, elegánsabb verziója lenne. Erősen gondolkodom a vásárlásán, mert az általam ismert trópusi illatok közül egyelőre ő muzsikál a legszebben, könnyen viselhető, nem bántja senki orrát, nyarat idéz, de néha a virágok rajtam túlságosan előre tolakodnak, és olyankor van egy kis "nagyi parfüm" feelingje.
Férjem szerint bútorápoló szaga van, ezen azóta is mosolygok, de hát szerinte a Creed olcsó kölnivíz, és az a parfüm a jó, amit nem érez rajtam. :)

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.