By Kilian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Az Arabian Nights orientális kollekció egyik eleme ez az agarfa / oud köré megkomponált erőteljes, sötét, fás illat.

Ár: 6300 Ft, 10500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

adelmus

2015. április 29.

Mintám van ebből.. nos.. eredeti oud. erős, füstös, savanykásan égett szagú enyhe "gumijavító" beütéssel. Nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e. Semmilyen visszajelzés nem jött a használat során..
Talán mintha kissé távolabb húzódtak volna az emberek.. ?!? Nem tudom..
Nagyon tartós mindenesetre (másnap is érződik) viszont érdekes módon a vetítés (hatósugár) nem túl nagy..
Egy gazdag burnuszos arab F1 futamon.. Abu Dhabi-ban.. Igen..
Nekem semmiképp nem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 29.

Talán mintha kissé távolabb húzódtak volna az emberek.. ?!? Nem tudom..
Egy gazdag burnuszos arab F1 futamon.. Abu Dhabi-ban.. Igen..
Nekem semmiképp nem...