By Terry

Ár:   €46   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 21.

Ár:   €46
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Egy igazi kozmetikai innováció, ez a színtelen, mikro finomságú hialuronsavat tartalmazó por, egy új szépségápolási lépés, amely éjjel-nappal használható akár alapozás után vagy akár csak bőrápolásra. A "hydra" megnyugtató formulája ötvözi az ultra mikronizált hialuronsavval töltött gömböcskéket a szuperabszorbens szilícium-dioxid mikrogyöngyökkel, hogy a legkisebb ráncokba is bejusson, javítson a finom vonalak megjelenésén és a megnagyobbodott pórusok láthatóságán. Az "elfedő" makeup-setting púder ereje, "puha tapintása" textúrája és a sima végeredménye biztosítja a tiszta és matt hatású bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SchmitzhoferFanni

2022. május 12.

Imádom, gyönyörűen mutat az arcon, semmi púderes hatás. A teljes kiszerelés szerintem évtizedekig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

tedy

2021. december 10.

Teljes mértékben egyet kell értenem az előttem szólókkal. Ez egy merőben más púder mint amiket eddig használtam és ismertem. Innovatív termék. Hidratált a bőröm , a ráncokat feltölti , matt hatású egész nap az arcom és sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 10.

HmM

2021. szeptember 23.

Sose használtam eddig púdert: mivel semmi base sminket nem szoktam feltenni, ezért úgy voltam "áh, semmi szükségem rá." Viszont a hidratáló és fényvédő kombótól nagyon fénylik az arcom, szóval eljött az idő. Annyi jót olvastam erről a púderről, hogy tavaly karácsony környékén kifogtam egy nagyobb akciót és beszereztem travel size-ban (a full size nem szegény diákpénztárcámnak való és mivel csak enyhe mattításra kell, gondoltam úgyse fogy majd gyorsan - tényleg nem-) Mivel ez az első púderem, nincs mihez viszonyítsak, viszont ezek után szerintem mást nem is fogok használni, hát ez valami szuper! Olyan selymes lesz tőle az arcom, csak pislogok :D külön tetszik, hogy egyben skincare product is, néha éjjel vastagabb krémek felé pamacsolom, hogy a hidratáló ne a párnámon landoljon, amint lefekszek és így a hajam se ragad bele. Problémám egyedül a csomagolással van: egyszer fejreáll valahol és az egész a tartó felső részében köt ki, meg néha egyszerűen nem bírom visszacsavarni rá a tetejét. Persze ez nem a világ vége (mondjuk ennyi pénzért erre jobban odafigyelhetnének), magát a púdert nem minősíti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Melpa

2021. július 6.

Nagyon szeretem ezt a púdert. A tégelyben hófehér, meg kiszórva is, de arcon nem világosít szerintem. A legfinomabb por a high end púdereim közül (Chanel libre, Hourglass, Laura Mercier, Shiseido, YSL souffle d'eclat). A finomsága és gondolom az összetevők miatt csodásan selymes lesz a bőr tőle, szinte sikamlós (természetesen fényesség nélkül). Nem mattít múmiára, de minden fölösleges fényesedést elfed. Órákkal később is selyem tapintású a bőröm. Nekem utazó méretben van, ami rengeteg ideig elég lesz szerintem. Amit nem annyira szeretek benne, hogy orrán száján jön a dobozból, amikor letekerem a tetejét, így nehéz nekem vele dolgozni, de lusta vagyok kikísérletezni az optimális módszert. De még ennek ellenére is nagyon szeretem, biztosan toplistás must have. A színezett verzióra is nagyon fáj a fogam ezek után :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

scorpionqueen

2021. február 20.

Pont ezt a púdert nem véleményeztem még?! Ejnye, pedig igen közeli és jó barátságot ápolunk már egy jó ideje. Három porpúdert váltogatok kedvem szerint: a Laura Mercier Translucent Settinget, a Make Up For Ever Ultra HD púderét és ezt. Minőségben mind olyan magas szinten van, hogy nem tudnám a legjobbat kiválasztani közöttük, a tudásuk nagyjából megegyezik, de ez mégis különleges közöttük: a leges-legfinomabb, legkülönösebb textúrája kétségkívül ennek van. Hideg, szinte krémes tapintású, ultrafinom púder, érezhetően finomabb a másik kettőnél, pedig azok sem homok szemcsék. Jótékony blur hatása van anélkül, hogy látható lenne a jelenléte. Szokásos módokon alkalmazom őt is:
1. Nedves blenderrel homlokot és állat benyomkodom, néhány perc múlva lesöpröm egy laza ecsettel a felesleget.
2. Egy nagy, laza ecsettel icipici mennyiséget felveszek, alig érintve a bőrt körbefutok az arcon. Csodás alapot biztosít a bronzosítónak és pirosítónak. Szemhéjamat sem hagyom ki ilyenkor, sokkal könnyebb a satírozás, ha van egy icipici a szemhéjon ebből.
A kulcs az ecsettel való munkánál a mennyiségen van. Tényleg nagyon-nagyon keveset érdemes felvenni vele egyszerre, mert fehérít. Inkább apránként felvenni még icpici adagokat.
Továbbra is gyűlölöm a porpúdereket, az egész macerát velük, a rázogatást, hogy nehezen lehet szabályozni a mennyiséget, amit kiöntök, óvatoskodni az ecsettel, hogy mennyit vegyen fel, és még ennyi év után is előfordul, hogy a sötétebb blúzom szálai közé beleül. De az a helyzet, hogy azzal a végeredménnyel vagyok a legelégedettebb, amit ezekkel a púderekkel lehet elérni. Ha valaki tud esetleg kompaktban hasonló tudásút, ne tartsa magában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Luca92

2021. február 20.

Muszáj lesz őt véleményeznem, Annyira puha, selymes. A kézfejem próbáltam először, már akkor lenyűgözött milyen puha lett tőle a bőröm. Az arcon is ezt hozza, nem lesz poros kinézetű utána az arcbőpőr. Nálam 5csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Doribella

2021. január 29.

Sokat olvastam erről a púderről, mielőtt beszereztem. Picit túlzásnak éreztem azt a hype-ot, ami körülötte volt. Azonban, amikor először használtam, megértettem mindent. Ez egy másik liga, egy másik dimenzió. Hihetetlenül finom állagú, hihetetlenül precíz, hihetetlenül profi termék. Aki egyszer vezetett már Mazeratit, nem szívesen ül vissza az Opelba. Így van ez ezzel a púderral is. Én már csak ezt használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Lillla31

2018. december 1.

Itt vettem egy nagyon kedves krémmániástól, innen is köszi, Nina 69 :). Nagyon furi ez a púder, de imádom. Én szem alá, illetve homlokra szoktam tenni, szigorúan extra minimális adagot. Kellett idő, amíg megtanultam, mikor nem fog összeveszni a bronzosítómmal illetve, hogy tudok kontúrozni, mert felülír mindent Őfehérsége. Viszont, ha megtanulja az ember lánya, mennyi az annyi, illetve mikor érdemes feltenni, mínusz 5-10 évet lehet letagadni. Eszméletlen, hogy mikor megérintettem az arcom véletlenül azokon a részeken ahove feltettem, még 10 órával a felvétel után is olyan selymes volt, hogy öröm volt tapogatni magam. Nagyon erős a blurring hatása, szuper jó t-zónában és nagyon tartós. Másik pozitívuma, hogy tényleg nagyon-nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate