By Terry

Ár:   €46   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. december 21.

Ár:   €46
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Egy igazi kozmetikai innováció, ez a színtelen, mikro finomságú hialuronsavat tartalmazó por, egy új szépségápolási lépés, amely éjjel-nappal használható akár alapozás után vagy akár csak bőrápolásra. A "hydra" megnyugtató formulája ötvözi az ultra mikronizált hialuronsavval töltött gömböcskéket a szuperabszorbens szilícium-dioxid mikrogyöngyökkel, hogy a legkisebb ráncokba is bejusson, javítson a finom vonalak megjelenésén és a megnagyobbodott pórusok láthatóságán. Az "elfedő" makeup-setting púder ereje, "puha tapintása" textúrája és a sima végeredménye biztosítja a tiszta és matt hatású bőrt.

Lillla31

2018. december 1.

Itt vettem egy nagyon kedves krémmániástól, innen is köszi, Nina 69 :). Nagyon furi ez a púder, de imádom. Én szem alá, illetve homlokra szoktam tenni, szigorúan extra minimális adagot. Kellett idő, amíg megtanultam, mikor nem fog összeveszni a bronzosítómmal illetve, hogy tudok kontúrozni, mert felülír mindent Őfehérsége. Viszont, ha megtanulja az ember lánya, mennyi az annyi, illetve mikor érdemes feltenni, mínusz 5-10 évet lehet letagadni. Eszméletlen, hogy mikor megérintettem az arcom véletlenül azokon a részeken ahove feltettem, még 10 órával a felvétel után is olyan selymes volt, hogy öröm volt tapogatni magam. Nagyon erős a blurring hatása, szuper jó t-zónában és nagyon tartós. Másik pozitívuma, hogy tényleg nagyon-nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate