Bybi

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragdrkis, Módosítva: 2020. március 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

100%-os hidegen préselt epermagolaj. Az epermagolajat a meglévő nappali rutin részeként való használatra tervezték. Ez egy nagyszerű bőrlágyító, amely javítja a nedvességtartalmat az olyan arcbőr esetén, amely kissé száraz, hámló vagy érzékeny. Könnyedén felvihető a bőrre és szinte azonnal beszívódik. Különösen gazdag Omega-6 és az Omega-3 esszenciális zsírsavakban, valamint az ellagsav gazdag forrása. Rendkívül könnyű szerkezetű és gyorsan felvihető, így szinte azonnal beszívódik.

Vegán

viragdrkis

2020. március 23.

Aki varázslatos eperillatra számít az csalódni fog mivel le se tudom írni milyen "szaga" van talán amikor gyermekkoromban sokat kertészkedtünk és a fák nedvet eresztettek és annak van egy jellegzetes erős "szaga". Szóval semm eper ami miatt én úgy gondolom sokaknak zavaró lehet. Nekem sem a legkellemesebb de legalább 100 % természetes ami nekem fontosabb. A színe zöldes és tényleg gyorsan beszívódik. Normál a bőröm így olyan nagy változást nem vettem észre de minden bizonnyal táplálja.
Heti 2-3-4 alkalommal használom kiegészíti a bőrápolási rutinom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Heti 2-3-4 alkalommal használom kiegészíti a bőrápolási rutinom.