Byblos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: ananász, maracuja, feketeribizli, mandarin, kasszia, barack, grépfrút, bársonyvirág (büdöske), bergamott

Szívjegyek: mimóza, lonc, írisz, liliom, gardénia, ibolya, orchidea, orris gyökér, jázmin, heliotróp, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: pézsma, bors, málna, vetiver

Byblos Byblos Woman EDP 10 ml fújós
Ár: 2.800,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Üveg fújósban, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Tiziana

2019. szeptember 29.

Az elsők közt voltam aki megvette"nyugaton". Óriási élmény volt az első szippantás,
miután csömöröm volt az összes akkori fullasztó illatoktól.Legalább 5 évig hordtam, minden ami a mediterrán
országokra, a hangulatra,gyümölcsökre-virágokra emlékeztet és amit imádok, ( ezért utazom oda újra-és újra)
ebben a parfümben benne van! Napsütötte kövek,a forró agyagedények illata a napon,balzsamos esték jönnek elő
emlékeimben.Szerintem nagyon egyedi különleges kompozíció, ma is hordható, kifinomult bőségszaru.
Az ember kapkodja a fejét annyi "színe" van.
Nem szabad lesajnálni, nekem még mindig van belőle, ,s ha kifújom ugyanolyan elragadtatást érzek
mint akkor. Szerintem egy mérföldkő volt az akkori parfümök között.
Mindig szeretni fogom, akárhány év múlva is.
Update: jaj nekem, megtettem amit soha nem szabad, ha van egy nagyon szeretett,
csodálatos illatod régről.Nosztalgiából megrendeltem online a friss változatot...nem kellett volna!!!
Szomorú lettem tőle, a réginek még az árnyékát sem éri el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Az ember kapkodja a fejét annyi "színe" van.
mint akkor. Szerintem egy mérföldkő volt az akkori parfümök között.
Mindig szeretni fogom, akárhány év múlva is.
Update: jaj nekem, megtettem amit soha nem szabad, ha van egy nagyon szeretett,
Szomorú lettem tőle, a réginek még az árnyékát sem éri el.

emitaylor23

2019. május 9.

Újra és újra eltűnődöm, hogy a már nem gyártott, kilencvenes évek illatai, vajon a bizsergető emlékek miatt tűnnek sokkal egyedibbnek, tartósabbnak, mint a maiak, vagy valóban minőségibb ügyek folytak és nem volt bőségzavar?! Mindenesetre a byblos egy előcsalogatott, totál virágos emlék, mely elevenen az orromban van, jóllehet eltelt közel 20 év, mióta utoljára használtam. És mint ilyen, abszolút négyeske, főleg, ha elővarázsolom az akkoriban viselt farmerdzsekimet is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.