Byron Parfums

Ár:   53 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. október 21.

Ár:   53 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: ananász, mangó, méz

Szívjegyek: dohány, szantálfa, vanília

Alapjegyek: ámbra, mósusz, pacsuli

Byron Parfums Black Dragon minta
Ár: 600.- , Eladó: Iszike
Állapot: 1ml/fotó Nerolis minta , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox/Személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dorika11

2021. február 24.

Egy kis ananász, aztan egy kis ananász, ja és el ne felejtsem, még egy kis ananász...:)) rajtam teljes mértékben édes gyümölcsös illat. Vártam a füstös élményt, de nekem csak az édes jutott, viszont az reggeltől estig! Gyönyörű illat annak aki ezt szereti. Valamiért a Versace Crystal Noir edp jut róla eszembe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

silence

2020. október 24.

A Byron cég ismét egy mély, testes, intenzív illattal lepett meg minket!
A leírás alapján picit másra számítottam, vártam a déligyümölcsös kezdést, de a felvitele utáni első pillanatban a dohányt érzem leginkább....
A fejjegyekben olvasható ananászból és mangóból ekkor semmit sem érzek, helyette viszont mintha mentát éreznék.... ez meglepő! Magamat is megkérdőjelezem, hogy lehet ez? Hiszen elvileg az illatjegyei közt nincs abszolút menta!
Mézes-vaníliás, erőteljesen füstös illat!
Elég sokáig (úgy 2 órán keresztül) érzem ezt az édes, szantálos, krémes, füstös összjátékot, majd egyszer csak meglepő fordulattal megjelennek a gyümölcsök!
Rajtam ekkor jönnek elő a fejjegyei.
Érdekes, mintha teljesen fel cserélődtek volna a fej és szívjegyek - vagy legalábbis rajtam ilyet produkál..... ez a része tetszik leginkább!
Később, a teljes leszáradás után már csak a pacsulival édesített pézsmás-ámbrás alapok burkolják be a bőröm, így megadva az illatnak a kellő tartósságot.
Kb. 6 órás tartósságot produkált rajtam, intenzív, nagy szillázzsal.
Fantasztikusan megkomponált illat ez is, tetszik, de nem tudott annyira megfogni mint a Mula Mula és a Mula Mula Rouge Extreme... persze ez egészen más jellegű is.
Nem igazán érzem magaménak, egyszerűen nem az én illataim ezek a dohányos parfümök!
Viszont aki szereti a füstös illatokat, annak díjnyertes lehet!
A Neroliban már kapható, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

A Byron cég ismét egy mély, testes, intenzív illattal lepett meg minket!
Mézes-vaníliás, erőteljesen füstös illat!
Rajtam ekkor jönnek elő a fejjegyei.
Kb. 6 órás tartósságot produkált rajtam, intenzív, nagy szillázzsal.
Viszont aki szereti a füstös illatokat, annak díjnyertes lehet!
A Neroliban már kapható, érdemes kipróbálni!