C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. április 3.

Illatjegyek: bergamott, mandarin, jázmin, rózsa, gyöngyvirág, pézsma, szantálfa, ámbra

berni0319

2014. február 5.

A kedvenc parfümöm! Nem tudom semmivel sem összehasonlítani az illatát, de imádom! Egyetlen egy problémám van vele, hogy sehol sem tudom már megvásárolni! Ha esetleg valakinek van ötlete, hogy hol kaphatnék még annak nagyon megköszönném ha megírná!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.