C-Thru

Ár:   3730 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. április 3.

Illatjegyek: citrusfélék, fűszerek, vanília, orchidea, szantálfa, pacsuli, ámbra

dreedelaney

2018. november 2.

Csak a tartossagaval vannak fenntartasaim. Amugy remek oszi-teli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Csak a tartossagaval vannak fenntartasaim. Amugy remek oszi-teli illat.

ehilda

2017. augusztus 30.

Most vettem a dm-ben és nagyon finom az illata az ára is jó: 2500 ft volt. Remélem rajtam is tartós lesz. Annyira nem értek az illatokhoz csak megveszem ami tetszik. Többen írták, hogy őszre-télre való pont jó lesz. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Lizinka

2017. augusztus 25.

Drogériás parfümök közül az egyik legjobb. Tartós, finom illat inkább hűvösebb időkre. Szerintem ez az illat kifinomult, elegáns nőkhöz passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Virtual Angel

2016. február 21.

Anyának vettem egyszer karácsonyra. Mindketten szeretjük, különleges illat, nem tudom máshoz hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Nixa

2016. január 19.

Tipikus télies illat. Régen nagyon sok üveggel elhasználtam, aztán egy ideig eltűnt, így én is felhagytam a keresésével, viszont most újra feltűnt az üzletek polcain aminek nagyon örülök, igaz a neve Black Diamond helyett ma már Black Beauty. Szerintem kiváló illat, sokáig érezni, jó az ára, a tartóssága pedig vetekszik a drágább parfümökével! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Ophelia

2014. szeptember 4.

Csak próbáltam, de nagyon bejön! Szerintem is kiváló őszre, bár még tavasszal is el tudnám viselni és bár én szőlőt nem vettem ki, a tipikus virágbolt illatot annál inkább. Mikor mindenki tolong bent koszorúért vagy virágért. Sajnos nem túl tartós, de maga az illat nagyon is rendben van. Tutira megveszem a jövőben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Bibi

2014. augusztus 7.

Nagyon nagyon tetszik ez az illat. Egyelőre csak a DM-ben szaglásztam/próbáltam ki, de biztos fogok venni egy üveggel. Őszi illatnak szánom. Más is érzi benne a szőlő illatát?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

janush

2013. április 20.

Te jó ég, hogy én ezt mennyire szerettem gimis koromban :) 2üveggel használtam el . Mostmár csak sejtem milyen illata volt, de az biztos, hogy akkor ez volt a kedvenc. Az ára is kedvező volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.