C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. április 3.

Illatjegyek: citrusfélék, fekete ribizli, szeder, lótusz, rózsa, ibolya, liliom, pézsma, szantálfa, virginia cédrus

sztich

2016. március 11.

Az illata tetszik, csak nem tart sokáig rajtam. Kb. 1-2 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Az illata tetszik, csak nem tart sokáig rajtam. Kb. 1-2 óra.

Virtual Angel

2016. február 21.

Majdnem olyan jó, mint a black diamond, de ez kicsivel frissebb illat, ezt is anyukámnak vettem, de én is szeretem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Yucchan

2016. február 3.

Életem első saját magamnak vásárolt parfümjei között volt, és azóta sem találtam ehhez foghatót. Az egyik legtisztább, legkellemesebb illat, amit valaha éreztem, nagyon szerettem viselni, teljesen úgy éreztem, hogy egyek vagyunk. A csomagolása is igazán különleges, ez az üveggyöngyös dizájn évekkel megelőzött több hasonló másikat (luxus kategóriájúakat is). Fájdogált a szívem, amióta elfogyott, de most nagyon boldog vagyok, méghozzá azért, mert a jelenlegi C-Thru széria Emerald Shine tagja gyakorlatilag ugyanez az illat új csomagolásban! Most hozta meg a futár, egyelőre csak egyet mertem rendelni látatlanban, de most már biztos, hogy be fogok tárazni belőle. Az egyik népszerű parfüm webshopban kapható, ha rákerestek, biztos megtaláljátok. (Csak ki ne fosszuk. :D) Szerintem felteszem az adatbázisba, mert egy kicsit más a neve és a külseje, mint a réginek, ott majd beírom a pontos lelőhelyét.

Az én napom már fel van dobva, kb. úgy érzem magam, mint amikor sok év után egymásra találtok egy gyerekkori baráttal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

ponikiralylany

2015. november 30.

Miért? És hová tűnt el??? Életem legkedvencebb illata! A Mexx Fly-nak van hasonló illata, de hát ez valami isteni volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Bibi

2014. november 12.

Erdélyben beszerezhető a DM-ben, Auchanben. Isteni friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Erdélyben beszerezhető a DM-ben, Auchanben. Isteni friss illat.

Marctina

2014. június 27.

Nem tudja valaki,h hol lehet beszerezni?:) imadtam ezt az illatot,es nagyon tartos is volt az en boromon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

juszuf

2013. december 19.

most lehet kapni az interspárban kék , fekete , és rózsa színben 50 ml + 75 ml ajándék dns 3500 ft !!! Üdv : Józsi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Darky

2013. november 14.

Még iskolásként is jónak tartottam az árát, és érdekes mód eléggé tartósnak mondható. Fiatalos, üde, nagyon kellemes. Van még ilyen parfüm? Én nem találkoztam vele mostanság... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

asztromélia

2013. szeptember 26.

A legeslegnagyobb kedvencem volt, imádtam! :) Igazán tiszta, nőies, friss illat. Sajnos nem tudom lehet e még kapni valahol, de azt hiszem most utána is nézek, hátha lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

mili

2013. április 19.

Mennyire szerettem én ezt a parfümöt, na meg a nyulam is. Mindig mikor fújtam kaparta a lábam. Fújtam a kabalájára is, aztán rátette az állát és szaglászta, pasi létére elég piperkőc volt. Imádta ezt az illatot. Kollektíven használtuk el, de rég is volt! Azóta se volt ilyen parfümön, és azt hiszem nem is tudnék venni, mert már nincs akivel használtuk. Szép emlékek jár neki az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.