C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. április 3.

Illatjegyek: bergamott, vérnarancs, fekete ribizli, jázmin, barack, szilva, pézsma, szantálfa, pacsuli, virginia cédrus

Bibi

2014. augusztus 7.

Mar par hete vadaszom az idei oszom illatat, s ezt is megszaglasztam. Friss, elegans, hideg idore valo illat. Legalabbis szerintem. Eddig teljesen figyelmen kivul hagytam a C-Thru parfumoket, de nem is rosszak:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

DNBianka

2014. július 20.

Kedves kicsomagolásu parfum kis gyongyszemekkel az alján ami dizajnra plus, árban is nagyon barátságos.Illata komolyabb noiesebb és kicsit fuszeres,de nem tudom eldonteni hogy az igazi parfum e számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.