C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. április 3.

Illatjegyek: barack, alma, passionfruit, körte, jázmin, lótusz, lonc, rózsa, fás jegyek, pézsma

Fule

2015. március 16.

Szeretem ezt a parfümöt. Olyan különleges illata van és mégse hivalkodó. Viszont a tartóssága nem a legjobb, legalábbis rajtam. Ennek ellenére szeretem, olyan kis egyszerű, de mégis picit rejtélyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

vanda1213

2014. szeptember 10.

Jó illat volt, hiányzik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Jó illat volt, hiányzik :)

vanillacaramella.sweet

2014. június 27.

Nagyon finom illatú, nekem az újabb kiadása (csomagolásra) van meg. Gyümölcsös, friss, édeskés. Nagyon szeretem, és most nyáron,de tavaszra is tökéletes! :)
Bevásároltam belőle, mert nehéz beszerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Bevásároltam belőle, mert nehéz beszerezni. :)

Kodi

2013. december 1.

Emlékszem rá, gagyi műeper illatnak tűnt, mégis megvettem, gondoltam nyárára jó lesz. Később kiderült, hogyha kicsit túladagolom, frenetikus hatást érek el vele. Mindenki azt kérdezte mit viselek, milyen jól áll... Az új rózsaszín verzió nagyon hasonlít ehhez, biztos beszerzem újra, remélem nem okoz majd csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

jubileum

2013. december 1.

Remek az illata, és igazából nekem most rengeteg van belőle, mivel megszűnéskor elmentünk a szolgáltatóhoz....azóta tudom hogy a drogériáknál tízszeres az árrés...míg boltban több mint 7ezer volt egy üveg, a forgalmazónál 700...
Nem a legtartósabb egyébként de finom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Nem a legtartósabb egyébként de finom

Gladys

2013. július 30.

Ilyet használ a testvérem. Szerintem nagyon jó illata van és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Ilyet használ a testvérem. Szerintem nagyon jó illata van és tartós is.