C-Thru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. április 3.

Illatjegyek: málna, barack, szantálfa, bergamott, frézia, dinnye, rózsa

Flora22

2015. július 24.

Tartós és finom illata van, szeretem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Tartós és finom illata van, szeretem :))

Erika80

2013. december 27.

Ma délelőtt néztem, fújtam a kezemre és még most (este) is érzem, pedig már párszor kezet mostam. Nagyon tetszik, úgyhogy be fogok szerezni egyet belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

jégvirág

2013. november 9.

Még régen volt ilyen testpermetem, az üvege más volt, mint a képen láthatónak. Kellemes, gyümölcsös, de nem túl egyedi illata van/volt, ami hamar elillan(t).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.