By Wishtrend

Ár:   $2.90   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   $2.90
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Antioxidáns maszk 21,5% természetes eredetű vitaminkomplexszel (11% C-vitamin és 10,5% E-vitamin), mely homoktövisből és boseong-i zöld teából származik. Nyugtatja, hidratálja és feltölti a bőrt, javítja a tónusát, valamint a márka szérumával együtt használva fokozza annak hatását.

Nem tartalmaz parabéneket, benzophenone-t, ftalátokat, etanolt és phenoxyethanolt, ásványi olajat, triethanolamine-t, felületaktív anyagokat, mesterséges színezékeket és illatanyagokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

CyberBunny

2022. április 16.

A C-vitaminjához kaptam ajándékba. Kellemes kis extra lépés, valóban feltölti a bőrt élettel. Eszméletlenül puha volt a bőröm következő napra tőle, a fél családdal is végig tapiztattam a fejem hogy nézzék meg mennyire puha, rögtön több jelentkező is akadt a feleslegre - ha lett volna olyan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 16.

Bolgarka

2021. április 15.

Hmmm... Annyira vártam, hogy kipróbáljam ezt a maszkot! A hatása jó, nagyon puha lett tőle a bőröm, igazán feltöltődött, irritációt nem okozott. A szaga nagyon fura. :D Nem is tudom mihez hasonlítsam, mintha valami füstölt dolog lenne. Tehát hidratálásra nagyon jó, csodát nem tesz, ahogy semelyik fátyolmaszk sem, de otthoni wellnessre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

elizabethcarter

2021. április 12.

Nagyon szuper termék. Annyira nem vagyok oda a maszkokért, szerintem aránytalanul drágák és borzasztóan szennyezik a környezetet. Ráadásul a legtöbb (ártól függetlenül semmit nem csinál) Egy sima szérummal általában többre megy az ember. Gyönyörű az INCI-je, ezért voltam vele, hogy teszek egy próbát, ha már ott vagyok lekapom a polcról. (Tinamuban vettem) Milyen jól tettem! Valahogy ad egy kis pluszt a bőrömnek, nem tudnám megmagyarázni, hogy pontosan mit, de látványosan javult az arcom összképe. Egységesebb lett, ragyogóbb és teltebb. Plusz a pigmentfoltjaim is javultak, amikből én sajnos nem szenvedek hiányt mostanában. Biztosan újra veszem, ha legközelebb arrafelé járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Veranikusz

2021. március 19.

Ajándékba kaptam belőle egy darabot. Használat után azonnal rendeltem belőle 10 darabot. Ez minden elmond, azt gondolom. :D
Imádom. Annyira jó érzés a bőrön. Feltölti, puhítja, egyszóval egy álom. Rengeteg a szérum a csomagolásban, úgyhogy azt szoktam csinálni, hogy áttöltöm egy kis tégelybe, és utólag elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

KCsenge

2021. február 25.

Imádom! Nagyon jól puhít és hidratál. Az én bőröm érzékeny, PIE-s 1-1 gyulladt pattanással, de nem okozott semmilyen problémát. Este próbáltam ki, másnap reggel igazán üde volt tőle az arcbőröm. Ez a legjobb arcmaszk, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

fvikus

2020. július 1.

Ez a maszk egy álom!!! Az itteni szuper vélemények alapján vettem meg, egy utolsó darab volt belőle a Tinamunál. Alig várom, hogy újra feltöltsék a készleteiket, tuti hogy betárazok belőle. Imádja a bőröm, hidratál, feltölt és az extra érzékeny bőrömnél sem okozott semmiféle problémát. Jár a max pontszám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Plusskutya

2020. április 11.

OMB Vikinél olvastam erről a maszkról, aki az egekig magasztalta, hát persze, hogy meg kellett vennem :-)
Amikor megérkezett, betettem a többi közé és el is feledkeztem róla, valahogy nem nyúltam utána, a többi maszkomat használtam el inkább.
Aztán sokkal később a kezembe akadt, változatosságot keresve egy este felpakoltam magamra.
Másnap reggel nem hittem el, amit a tükörben láttam - egy kb 10 évvel fiatalabb, és jobb kiadású énem pislogott vissza rám. Annyi történt, hogy bealudtam a tv előtt, bőven többet volt rajtam, mint 20 perc, aztán félálomban csak ledobtam magamról és elcsoszogtam aludni. Semmi mást nem kentem utána.
Újra elolvastam a terméktesztet, és már beugrott, miért is akartam ezt a maszkot annyira anno.
Tényleg beváltja a hozzáfűzött reményeket!
Persze ideiglenes hatásról beszélünk, sajnos aztán visszaöregedtem, de alkalmakra, amikor ideig-óráig nagyon szépek akarunk lenni - TÖKÉLETES!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 11.

Tényleg beváltja a hozzáfűzött reményeket!

daydreamheart

2019. július 24.

Nagyon szép INCI. Kellemesen hidratálja és nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Nagyon szép INCI. Kellemesen hidratálja és nyugtatja a bőrt.

estrella13

2019. július 3.

Ajándékba kaptam, szerintem nem sok köze van a C-vitaminhoz de nem is baj. Nem vagyok nagy híve a fátyolmaszkoknak, de egyszer egyszer viccből felteszek egyet. Jó érzés mikor rajtam van és hidratáltabb a bőröm utána, de szerintem kb ennyit tud ez a műfaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

NDCsilla

2019. január 5.

Kedvenc maszkom, komolyan! Számomra mindent nyújt, amit egy maszktól elvárok: nyugtat, remekül hidratál, szép-egységes arcszínt kölcsönöz, feltölt, ápol :) Az INCI-je egy álom, csupa hasznos anyag. Az én bőröm nagyon imádja. Maga a maszk bőségesen tartalmaz szérumot, kényelmes a viselete, úgyhogy tényleg nem lehet ok panaszra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az európai homoktövis desztillálásából nyert vizes oldat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint ízesítő, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő és illatanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.