Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. május 14.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Fejjegyek: rózsabors, rebarbara

Szívjegyek: rózsa, sambac jázmin

Alapjegy: borostyán fa, pacsuli

Ár: 5.000.-Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 30ml/kb 3 fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, Mpl automata, esetleg postán maradó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

clevergirl

2021. július 23.

Nem rossz illat,mindenképpen nyárinam mondanám. Jegyeket nem tudok kiemelni belőle,inkább citrusos-enyhén virágos az orromnak. Kellemes használni,de az anyukája sokkal tartósabb,mint ő. Nem bántam meg a vételét 2021. áprilisban, elhasználom,de újra nem veszem,mert felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.