Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: grapefruit, mandarin, rózsabors, frangipáni, fehér bazsarózsa, fehér pézsma, vanília, kávé, cédrus

Nora000

2017. október 11.

Pomme felcsigáztál... :) fiús rész?narancsos, kávés is? Az jöhet:) Próbát meg ér azt hiszem!;) Imádom a gyümölcsös de kissé fiús vonulattal rendelkező illatok és valahogy eddig nem került Cacharel a kezembe..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

pomme

2017. szeptember 8.

Hát ilyet még nem...szagoltam :D Benne van a Black Opium kávés-vaníliás "sötét" vonala és egy cuki gyümölcsös-frangipánis-narancsos majdnem tinglitangli nyári vonulat. Egyelőre nem tudom hova tenni, mert a kávé az nem olyan Britney-s cukroskaramellásmokacsínóslattésizé, hanem rendes KÁVÉ. Tetszik egyébként, de nagyon furcsa. Leszáradás után van benne egy fiús rész, valószínűleg nem mindenkinek jön így be.

Update: le kell vonnom egy csillagot, mert ha víz éri a parfümöt (csuklón) bekeseredik, de nagyon csúnyán :( Nyanyás lesz. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

candee

2017. augusztus 29.

Kifújáskor annyira nem fogott meg, talán mondhatom, nem is tetszett... később leszáradáskor viszont úgy éreztem ez az én illatom. Szerettem volna szeretni, de annyira nem ütős és nem is tartós rajtam ( mondjuk rajtam sajnos nagyon kevés parfüm tartós :-(
Mivel nagyon bőrközeli és hamar elillan, ezért kapcs csak 3 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Mivel nagyon bőrközeli és hamar elillan, ezért kapcs csak 3 csillagot

emeseee6

2017. május 10.

Ebből a sorozatból nekem ez a kedvencem. Nem tudnám megmondani miért,de különlegesebbnek érzem,mint a többit. Szívesen viselném bármikor,és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

kitticat

2016. szeptember 22.

Új szerzemény, régóta vágytam már rá... A jelenlegi kedvencem, most hogy lehűlt az idő minden nap ezt viselem, még éjszakára is fújok egy kicsit. Finom vaníliás-kávés süti illatú, abszolút őszi-téli, karácsonyváró, lélekmelengető illat :) Ha jön az igazi ősz, még ütősebb lesz szerintem, de már most is odáig vagyok érte. Az üvege alapján másnak képzeltem, sokkal vattacukrosabbnak, tinisebbnek, de szerencsére egyáltalán nem ilyen mézesmázos. Nagyon tartós, én három fújással elvagyok estig :) És nem jön szembe az utcán, legalábbis én még nem éreztem máson. IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

nagy.nikike

2016. szeptember 2.

A Parfümblog posztja után nem bírtam magammal elmentem és újra megillatoltam. Isteni finom kávés ,édeskés krémes puha illat. Benne van az anya illat is, de csak haványan. Be is fektettem egy 30ml-s példányra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

csikosmatyas

2016. április 3.

Olyan Harry Potteres. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 3.

Olyan Harry Potteres. 😊

lexx

2015. szeptember 20.

Számomra AZ ILLATOM. Nagyon kevés olyan illat van amit hónapokon keresztül el tudok viselni magamon, nem unom meg és a bőröön is finom. Tartóssága az valami szuper az illata mellett. Ahogy többen is írták, én is reggel fújok 1-1et , este még ugyan úgy érezhető. Nagyon szeretem, hozzám közelebb áll mint az anyaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Damayanti

2015. szeptember 3.

Nem rossz, de annyira nem szexi és finom, mint a sima, eredeti Amor Amor :) ezért tőlem négyest kap, mert 5-ös az "anya illat", ez pedig kicsikét elmarad azért tőle Nem éreztem vágyat a megvásárlására amikor megszagoltam, nagy szívdobbanás nélkül tettem vissza a polcra, csak annyit nyugtázva, hogy nem rossz, így 5 csillagot nem adok rá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Timi8

2015. augusztus 19.

Be fogom szerezni!!! Még nem tudom, mikor, de lesz ilyenem! Érzek benne a sima Amor Amor-bòl is eltéveszthetetlen jegyeket, de rajtam ez édeskésebb, vanìliàsabb illetve szuper benne a kàvé is... De vigyàzat!!! Ha ezt hasznàlod, nem tudsz észrevétlen maradni! ...persze h.a pàromnak nem jön be ez sem ;/ picit tovàbb bonyolìtja az amùgy is nehézkes parfümvàlasztàsaimat. Egyelőre vàgy marad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.