Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cingarela, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Fás-fűszeres

Összetétel: tea, mandarin, bergamot, rózsa, fűszeres jegyek, vetiver, tonkabab, fás jegyek, benzoin.

zuzmano

2014. március 19.

Most sikerült beszereznem egyet! Friss és az a klasszikus pasi illat amit én szeretek egy férfin. Semmi vanília meg édes felhő ami a nők sajátja kéne hogy maradjon. Kifinomult friss nem tolakodó nem riasztó és a leszáradás után van egy kis nivea krém utóhatás amit csak a bújós kedves ismerhet. :) . 40 felett szerintem kötelező ha már nem akar valaki 18 nak látszani és ismeri saját értékeit. Mondja ezt egy nő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 19.