Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: yuzu, licsi, bors, gardénia, jázmin, barack, ámbra, szantálfa, pacsuli

Ritkaság! Cacharel Noa Dream 5/10ml
Ár: 1100Ft/5 ml; 1700Ft/10ml + postaktg. , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost vagy postánmaradó ajánlott küldemény

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lina

2017. november 24.

Egy méltatlanul hanyagolt parfüm. Alig lehet beszerezni és nem sokan használják, amit a vélemények eddigi mennyisége is tükröz... :) Pedig egy nagyon szép kis clean illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

nagy.nikike

2014. október 28.

Barátnőmtől szereztem be egy 30ml-s maradékát. Nagyon finom illat valóban olyan békés és mikor magamra fújom rám is egyfajta béke telepszik. Gondolkodtam egy nagyobb kiszerelés beszerzésén de sajnos rajtam egyáltalán nem tartós kb. 2-3 órát bír ki és ahoz hogy napjába többször újra kelljen fújni viszont drága. Úgyhogy el leszek ezzel a maradékkal, és évezem ameddig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

csikosmatyas

2013. szeptember 24.

Az anyaillat nagy kedvencem, ezért ebből a verziójából is beszereztem egy 50 ml-set nyárra.
Hmmm az illata ... olyan mint a nyári bárányfelhőnek!
Amikor fekszik az ember egy kockás takarón a domboldalon a réten szép fehér madeira blúzban, farmer halásznaciban egy fűszálat rágcsálva és találgatja, hogy épp milyen formájú az a kis huncut fehér vattacukorboglya a hupikék égen ;-) Ha a békének lenne illata az ilyen lenne ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Hmmm az illata ... olyan mint a nyári bárányfelhőnek!