Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barbi-Lou, az összetevőket feltöltötte: Luca33, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Nicu

2013. június 30.

Én is akkor vettem, mikor le volt árazva 150 Ft-ra, megfogott a kinézete. Imádom az illatát, ad egy kis fényt, hidratál is, de télre kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Luca33

2013. június 7.

Színezett ajakírt szerettem volna, és éppen a Müllerben jártam, szóval megvettem ezt. A csomagolása szokásos német standard (baleásat szoktam venni). A színe elhanyagolható, legalábbis az én ajkaimon alig látszik. Amúgy rózsaszínű, epres karamellcukor illata van, mint a régi Barbie-s ajakíremnek. Az összetevői barátságosak, engem kissé szárít. Szépen terül, kissé zsíros érzete van először. Eddig semmi extra, ha a városban menet közben szükség van kis frissítésre, akkor ezt használom.
Bővebb vélemény később, egyenlőre 3 csillag!

Frissítés: Színe valóban nincs, viszont hosszú távon remekül hidratál! +1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Bővebb vélemény később, egyenlőre 3 csillag!

Dorcsa

2013. május 15.

Én ma vettem a nyíregyházi müllerben 150 ft volt akciósan. Egyszer használtam eddig, csak azért írok gyorsan, hogy ha esetleg valaki a szeretne venni belőle, akkor most tegye meg.
Az illatába beleszerettem *-*, nagyon finom, nem mű eper illata van, nem úgy mint a NYC almásának, aminek az illatától rosszul vagyok. Ápoló hatásáról egyszeri használat után nem tudok beszámolni, de az összetevőket látva remélem beválik. Nekem nem színezte az ajkaimat, csak fénye van. Ennyi pénzért eddig négyes, majd még updételek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Barbi-Lou

2013. február 28.

Gyorsan szőlőrúzsra volt szükségem. Beugrottam a Müllerbe, és lekaptam a polcról. Főként azért őt, mert kevés készpénz volt nálam. (Kb. 250 ft-ba kerül.)
Nagyon kellemes csalódás ért! Pont eléggé hidratál, nem érzem soknak felkenés után. Amit a legjobban imádok benne, és amiért biztos újra fogom venni, az az illata! Elsőre elég jelentéktelennek tűnt, de valahogy felkenve mégis intenzív. Többen megkérdezték már a környezetemben, hogy kinek van ilyen finom illata? Hát ő volt az. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0