Cadum

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   300 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   külföld (hipermarketek, patikák, drogériák)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofiab, Módosítva: 2019. április 1.

Lelőhely:   külföld (hipermarketek, patikák, drogériák)
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Zsíros

Különösen alkalmas a csecsemők finom bőrének napi higiéniás ápolására. Nagyfokú abszorpciós kapacitásának köszönhetően megakadályozza a bőrpír és az irritáció kockázatát. A finom por védi és puhítja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

zsofiab

2018. augusztus 13.

Ez a legjobb hintőpor, amit valaha próbáltam! Általában a hintőporokhoz akkor nyúlok, ha zsírosodik a hajam, de nincs időm megmosni. Ezt és a Bastiste-et szoktam váltogatni és ez is van olyan jó mint az a szárazsampon. Nagyon szépen felszívja az összes felesleges zsírt és a kiszerelés méretéhez képest szerintem árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance