Café Café

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 4.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nessy

2012. június 21.

Bátyámnak volt ifjú korában, én meg még olyan kicsi voltam, hogy székre kellett állnom, hogy elérjem a felső polcon, és le tudjam venni szagolgatni. Számomra akkor rettentő jó illata volt, friss és könnyed egyszerűen imádtam, kicsit uniszex illatnak gondoltam. Gondolom még nem tudtam mi az az uniszex.:P Mondjuk úgy: sokat gondolkodtam, hogy a bátyám, vagy a barátnője használja. Abban azonban biztos voltam, hogy egyszer nekem is kell ilyen! Rettentő exkluzív dolognak tűnt számomra, a kis fém tartójában. Ha tudnám hol lehet kapni Café Café parfümöket, már csak a nosztalgia kedvéért megszagolgatnám az összeset, lehet vennék is, ha mást nem is, egy ilyet biztosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.