Café Café

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 4.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: citrom, alma, körömvirág, jázmin, rózsa, szantál, cédrus

adrica

2015. december 15.

Miraclum teljesen igazad van, én is az olcsósága miatt vettem meg. Nyárra jó lesz alapon. Úgy látszik túl hamar mentek el a nyarak, mert még mindig van belőle. De szerintem már meg is romlott. Úgy hogy ha a szekrényemet takarítom, landol a kukába szegénykém. Megint egy jó lecke: használni, használni, ha már meg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Ngawang

2012. október 7.

A kedvenc parfümöm. Nem találtam még ennél finomabb illatút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 7.

A kedvenc parfümöm. Nem találtam még ennél finomabb illatút.

miraclum

2012. június 9.

Eme illat receptje lehetne ez is:
végy harmad csésze kész instant kávét, adj hozzá négy evőkanál light blue-t, ha nincs akkor a koppintásából hat-hét evőkanállal, csavard bele egy fél citrom levét, majd egy csésze alkoholt, és ezt felönteni tiszta vízzel, és alaposan összerázni...
Még régebben vettem egy ilyet, nem tudom mi vitt rá, talán csak annyi, hogy utolsó db-ként nagyon olcsó volt, és az árához képest egész tűrhető. Mármint úgy értem, hogy semmi baj vele, nem büdös, nálam egy szinten van az ilyen "lájtblú" és társaival. De mondom, nem rossz azért, elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Eme illat receptje lehetne ez is: