Calena

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   natúrboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   natúrboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

A bambusz összeköt a Földdel és a természettel – elégedettséget és belső nyugalmat ad. A tej az életöröm forrása.

A Bambusz-Tej ápoló termékcsaládban minden kozmetikum kézzel aratott bambuszból, nyírfából, valamint cickafarokból készült, egyedülálló BIO elixíreket tartalmaz. Ez a hatóanyag-intenzív összetétel elősegíti a szövetek feszességét és a bőr önszabályozó képességét. A 3 virágszirom elixír gazdag kovasavban, flavonoidokban, antioxidánsokban, cserzőanyagokban, C-vitaminban és ásványokban.

A Calena kézkrém ápolja és hidratálja a kezet, ahogy annak egy ellenőrzött natúrkozmetikum esetében lennie kell. Értékes növényi elixíreket és illóolajokat tartalmaz.
A növényi elixírek az eredeti növény minden tulajdonságát megőrzik és sejtfrissítő kúraként hatnak a bőrre.
A növényi összetevőket úgy készítik elő, hogy azok megfelelő időt kapjanak a teljes és harmonikus hatás kifejtéséhez.