Calena

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   natúrboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   natúrboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

A rózsaillat megérinti a lelket, harmonikus szimfónia a bőrnek az argánfa – más néven az élet fája - értékes olajával.

A Rózsa-Argánolaj Kézkrém gondosan válogatott rózsa és hibiszkusz kivonatokat tartalmaz, melyek az egészségesen ragyogó bőr titkát hordozzák magukban. A magas molekula-tartalmú, nedvességmegkötő illetve bőrnyugtató rózsa- és hibiszkusz kivonatok a bőrt természetes módon táplálják. A Calena növényi kivonatok hagyományos módon érnek és desztillálódnak, míg el nem érik az egyedülállóan magas hatóanyag értéküket.

A Calena kézkrém ápolja és hidratálja a kezet, ahogy annak egy ellenőrzött natúrkozmetikum esetében lennie kell. Értékes növényi elixíreket és illóolajokat tartalmaz.
A növényi elixírek az eredeti növény minden tulajdonságát megőrzik és sejtfrissítő kúraként hatnak a bőrre.
A növényi összetevőket úgy készítik elő, hogy azok megfelelő időt kapjanak a teljes és harmonikus hatás kifejtéséhez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia